Riigihangetel osalemine

Kuidas esitada riigihangete registris (eRHR) edukat pakkumust?

  • Kuidas näha riigihanke alusdokumente?
  • Miks hankija pole veel Su küsimustele eRHR-s vastanud?
  • Või Sul on e-keskkonna kasutamisel tekkinud muid küsimusi?

Kui vastasid kas või ühele küsimusele jaatavalt, ootame Sind meie riigihankel osalemise koolitusele.

Järgmise koolituse kuupäevast teavitame algavate koolituste leheküljel.

Riigihangete seminari eesmärk

on anda Sulle kui pakkujale vajalikud teoreetilised ja praktilised teadmised riigihanke pakkumuse esitamiseks riigihangete registri e-keskkonnas. Seminarile on oodatud nii kogenud kui alustavad isikud.

Lähemalt

Meie riigihangete spetsialist Marion Mägi räägib uuenenud riigihangete registrist – mis on muutunud, mida tähele panna, mis on peamised probleemid, millega on pakkujad ja hankijad kokku puutunud.

Riigihangete koostamise seminaril paneme peamiselt rõhku praktilisele poolele ehk teeme e-keskkonnas läbi pakkumuse esitamise. Soovi korral võta kaasa sülearvuti, vajadusel tagame arvuti kasutamise võimaluse meie koolituskeskuse poolt.

Teemad:

  • olulisemad sätted riigihangete seaduses pakkuja vaates;
  • riigihanke alusdokumendid ja teabevahetus;
  • riigihanke pakkumusega seotud isikud;
  • korrektse riigihanke pakkumuse koostamine ja esitamine.

 

Osalejatele saadame meili teel koolitusmaterjali.

Hind on 109 eurot, millele lisandub käibemaks (20%). Hind sisaldab ka kohvipausi.

Koolitaja Marion Mägi

Marion Mägil on omandamisel õigusalane magistrikraad. Riigihangete valdkonnas omab Marion kogemust nii hankija kui pakkujana.

Hankija rollis on Marion töötanud Justiitsministeeriumis ja Riigi Tugiteenuste Keskuses, kus ta on läbi viinud hulgaliselt riigihankeid ja osutanud riigihangete valdkonnas nõustamisteenust erinevatele ministeeriumidele ja nende allasutustele. Samuti on Marion nõustanud erinevaid MTÜsid riigihangete läbiviimisel.

Projektiekspert OÜ-s koordineerib Marion pakkumuste esitamist ja nõustab riigihangete valdkonnas. Lisaks märkimisväärsele kogemusele riigihangete läbiviimises, pakkumuste esitamises ja riigihangete teemalises nõustamises, omab

Marion kogemust ka koolitajana riigihangete valdkonnas nii avalikule- kui erasektorile. Marioni koolitused on osalejatelt alati saanud väga kõrget ja positiivset tagasisidet.

Lisainfot jagab lahkesti meie koolituste koordinaator, selleks kirjuta või helista:

info@projektid.ee
5010425