Stardiedu koos lisamooduliga Ideest kasumini

Ettevõtluskoolitus Stardiedu koos lisamooduliga Ideest Kasumini (82 ak t) 

Kas mul on äriplaani tarvis? Kui soovid taotleda ettevõtte alustamiseks toetust, siis kindlasti! Sõltumata, kust toetust taotleda Töötukassa, KredEx, pank vm, on üsna selge, et soovitakse näha, kas oled asjad läbi mõelnud. Saame hästi aru ka teisest “koolkonnast”, kes ülevad, et pane asi püsti ja hakka müüma. Ka müümisest ja kõigest muust olulisest räägime.

Koolitus sobib Sulle, kui plaanid alustada ettevõtlusega, oled firma äsja loonud või tahad paremat arusaamist ettevõtte majandamisest.

Ettevõtluskoolituse STARDIEDU teravik on suunatud äriplaani kavandamisele, koostamisele ja rahastuse taotlemisele esitamiseks. Lisaks saad põhiteadmised ettevõtlusest (turundus, finantsplaneerimine, raamatupidamine, maksundus, tööõigus, töötervishoid jms) sellises mahus, millega alustaval ettevõttel on võimalik toimivaid tööprotsesse alustada.

Stardiedu KAVA

https://www.projektid.ee/wp-content/uploads/2020/03/stardiedu-oppekava.pdf

Stardieduga käib käsi-käes Ideest Kasumini, mille läbimise tulemusena on Sul:

1. testitud ja kasumlik ettevõtlusidee;
2. unikaalne pakkumine, mis tõmbab kliente ligi;
3. toimiv ja hinnatud preemiumklassi teenus.

Ideest Kasumini kursuse KAVA

https://www.projektid.ee/wp-content/uploads/2020/03/ideest-kasumini-intensiivkursuse-kava.pdf

Koolitus lõppeb äriplaani esitlemisega. Kui õppija on koolitusel osalenud ja äriplaani esitlenud, väljastatakse tunnistus.

Äriplaani mitte-esitlenutele ja vähemalt kui 50% kontakttundides osalenutele väljastatakse tõend.

Selle koolituse plussid analoogsete ees:

1) NB! Uuendusena anname äriplaani konkurentsianalüüsi tegemiseks Sulle konkurentide majandusaasta aruanded ja finantsnäitajad.

2) Anname koolitusel ka individuaalset nõu, välkkonsultatsioone või Sinu soovi korral kommenteerime Sinu projektide ideid.

3) Jagame oma kogemusi ning toome näiteid rahastatud projektidest

4) Räägime mitte ainult edust, vaid ka suurtest ebaõnnestumistest, millest saad õppida.

5) Meie spetsialistid analüüsivad äriplaane koolituse jooksul ja kuni 3 nädalat pärast koolituse lõppu täiesti TASUTA!

6) Materjal: ettevõtluskoolitusele lisaks on mõistlik fondide hingeelu tundmaõppimiseks hankida põhjalik projektikirjutamise materjal.

Meie anname selle Sulle TASUTA (väärtus 24.17 eurot + km (29.00): Kuidas kirjutada edukaid projekte fondidele?

Kui koostad ettevõtluskoolituse raames äriplaani, sobib see esitamiseks:

* toetuste (nt Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Töötukassa);
* ja laenude (Kredex, pangad) taotlemisel;
* planeerimistööriistaks ettevõttele endale.

Kui Sa veel ei tea, milline on Sinu headest ideedest parim, siis kursuse jooksul analüüsid neid põhjalikult ning omad ülevaadet, millised on parimad lahendused lisafinantseerimise poolest.

Koolitajatest lähemalt

Meeli Vaikjärvel on üle seitsme aasta töökogemust EAS-is alustavate ettevõtete nõustamisel ja äriplaanide hindamisel. Viimased neli aastat tegelenud täiskasvanute koolitamisega (kutsekvalifikatsiooni tase 5).

Meeli on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis programmeerijana, magistrikraadid Tallinna Ülikoolis organisatsioonikäitumise erialal ning Tartu Ülikoolis religiooniuuringute erialal. Enne konsultandi- ja koolitajatööd töötanud mitmete ettevõtete pearaamatupidajana.

Rait Talvik on 17 aastase konsultandi- ja koolitajakogemusega ettevõtja. Oma karjääri jooksul on Rait toetanud nii väikeste kui suuremate ettevõtete arengut, samuti nõustanud töötuid ning tegelenud palju kodanikeühendustega.

Raidi kompetentsid hõlmavad nii suhtlemispsühholoogiat kui käitumuslikke oskusi; juhtimis-, kaasamis- ja motiveerimisoskusi; ettevõtluse erinevaid aspekte (sh tootearendus, finantsplaneerimine, turundus); strateegilise mõtlemise ja -planeerimise oskusi; loovustehnikaid ja innovatsiooni; samuti projektipõhise töömudeli rakendamist erinevates eluvaldkondades.

Jürgen Mets on süsteemse lähenemisega teenusedisainer ja ettevõtlustreener, fookusega kliendiuuringutel ja äriarendusel, et luua uusi või kasvatada juba eksisteerivate teenuste kasumlikkust.

Ta aitab ettevõtetel luua kliendist lähtuvaid tooteid ja teenuseid, mille eest inimesed on valmis neile maksma. Lisaks on tal mitmekülgne äri ehitamise kogemus enda elust. Enne kui ta hakkas aitama alustavaid ettevõtjaid, tegutses ta müügiautomaatide, internetimüügi ning tarkvara arenduse ärides. Kokku on ta loonud 8 äri. Talle on ühtviisi tuttavad nii suurte tehingute saamine kui äritegevuse lõpetamine. Alates 2015. aastast on ta töötanud üle 150 ettevõtjaga ning aidanud neil leida nii esimesi maksvaid kliente kui kasvatada olemasolevaid ärisid keskmiselt 32% aastas.

Koolituse kestus

Kokku 11 koolituspäeva (82 akadeemilist tundi). Koolituse kuupäevad: 12., 17., 18., 19., 24., 25., 26.09., 01., 02., 10. ja 17.10.2019

Kõik koolituspäevad toimuvad ajavahemikul 9.30-16.45 (välja arvatud fookusgrupp 10.10., mille kellaajad lepitakse kursuse käigus kokku).

Asukoht

Endla 4, 5. korrus, Tallinn

Osalustasu

Ettevõtluskoolituse hind on 1536 eurot.
Hinnale lisandub käibemaks (20%).

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Lisainfo saamiseks kirjuta või helista meie projektijuhile.

Ülle Käär
ylle.kaar@projektid.ee
Tel 5074717