Äriplaani- ja ettevõtluskoolitus Stardiedu Pärnus

Äriplaani- ja ettevõtluskoolitus Stardiedu 80 h (60 auditoorset ja 20 iseseisva töö tundi)

Ettevõtluskoolituse tutvustus

Kas mul on äriplaani tarvis? Kui soovid taotleda ettevõtte alustamiseks toetust, siis kindlasti! Sõltumata, kust toetust taotleda Töötukassa, KredEx, pank vm, on üsna selge, et soovitakse näha, kas oled asjad läbi mõelnud.

Saame hästi aru ka teisest “koolkonnast”, kes ülevad, et pane asi püsti ja hakka müüma. Ka müümisest ja kõigest muust olulisest räägime.

Koolitus sobib Sulle, kui plaanid alustada ettevõtlusega, oled firma äsja loonud või tahad paremat arusaamist ettevõtte majandamisest.

Ettevõtluskoolituse STARDIEDU teravik on suunatud äriplaani kavandamisele, koostamisele ja rahastuse taotlemisele esitamiseks.

Lisaks saad põhiteadmised ettevõtlusest (turundus, finantsplaneerimine, raamatupidamine, maksundus, tööõigus, töötervishoid jms) sellises mahus, millega alustaval ettevõttel on võimalik toimivaid tööprotsesse alustada.

Koolitus lõppeb äriplaani esitlemisega. Kui õppija on koolitusel osalenud ja äriplaani esitlenud, väljastatakse tunnistus. Kui Sa veel ei tea, milline on Sinu headest ideedest parim, siis kursuse jooksul analüüsid neid põhjalikult ning omad ülevaadet, millised on parimad lahendused lisafinantseerimise poolest.

Äriplaani- ja ettevõtluskoolituse kestvus ja kuupäevad

6. aprill – 11. mai 2021

Kokku 9 koolituspäeva 6., 7., 13., 14., 21., 22. aprill, 4., 5., 11. mai

Kõik koolituspäevad toimuvad ajavahemikul 9.30-16.45 (välja arvatud fookusgrupp, mille kellaajad lepitakse kursuse käigus kokku).

Õppekava leiad siit.

Asukoht
Papiniidu 5a/1 Pärnu Sillakeskuse büroomaja nr 2. III korrus, ruum 11. 

Osalustasu
Ettevõtluskoolitus Stardiedu hind on 997 eurot.
Hinnale lisandub käibemaks (20%).

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Lisainfo saamiseks kirjuta või helista meie projektijuhile.

Ülle Käär
ylle.kaar@projektid.ee
Tel 5074717

Ettevõtluskoolitajad

Anu Lomp´i igapäevane töö on juhtimisteenuste osutamine ning äriplaanide ja projektide kirjutamine. Ta toonud hulgaliselt rahastusi EAS-i starditoetuse ja Töötukassa ettevõtluse alustamise toetuse taotlejatele väga erinevates valdkondades, lisaks on rahastatud erinevatest allikatest mitmeid tema poolt kirjutatud projekte. Anu Lomp on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis halduskorralduse erialal ning magistrikraadi haldusjuhtimise erialal, lisaks täiendanud end Tallinna Ülikoolis täiskasvanute koolituse valdkonnas. Tal on pikaajaline teenindusettevõtete ja nende üksuste juhtimise kogemus, k.a. kogemus rahvusvahelist transporditeenust pakkunud ettevõttest.

Ülle Käär. 20 aastase koolitajakogemusega kaubandusvaldkonnas (täiskasvanute koolitaja, tase 6), töötanud pikka aega haridussüsteemis. Kõrgharidus majandusarvestuse erialal ja  magistrikraadi ettevõtluse ja ökonoomika erialal Eesti Maaülikoolis.

Meeli Vaikjärv. Omab töökogemust EAS-is alustavate ettevõtete nõustamisel ja äriplaanide hindamisel ning pearaamatupidajana. Viimased viis aastat tegelenud täiskasvanute koolitamisega. Kõrgharidus Tallinna Tehnikaülikoolis programmeerijana, magistrikraadid Tallinna Ülikoolis organisatsioonikäitumise erialal ning Tartu Ülikoolis religiooniuuringute erialal.

Rait Talvik on 17 aastase konsultandi- ja koolitajakogemusega ettevõtja. Oma karjääri jooksul on Rait toetanud nii väikeste kui suuremate ettevõtete arengut, samuti nõustanud töötuid ning tegelenud palju kodanikeühendustega.

Raidi kompetentsid hõlmavad nii suhtlemispsühholoogiat kui käitumuslikke oskusi; juhtimis-, kaasamis- ja motiveerimisoskusi; ettevõtluse erinevaid aspekte (sh tootearendus, finantsplaneerimine, turundus); strateegilise mõtlemise ja -planeerimise oskusi; loovustehnikaid ja innovatsiooni; samuti projektipõhise töömudeli rakendamist erinevates eluvaldkondades.

Registreeri SIIN!