Ideest kasumini intensiivkursus

3-päevane Ideest Kasumini intensiivkursus ambitsiooniga ettevõtjale

Testitud süsteem Sinu esimese 1000€ teenimiseks ja ettevõtlustoetuse saamiseks.
Kuidas alustada ettevõttega nii, et kasum on lausa ette garanteeritud?

Selleks pead Sa kindlalt teadma oma loodava äri kohta vastuseid järgnevale 5 küsimusele:

  • Kes on Sinu kliendid?
  • Kust Sa neid leiad?
  • Millised nende konkreetseid probleeme lahendab Sinu ettevõte?
  • Mille eest on nad Sulle valmis maksma?
  • Mida Sa neile saaksid pakkuda (Sinu teenus või toode)?

Mis eristab edukat ettevõtet kõigist ülejäänust?

Äriplaan on ettevõtte alustamise juures väga oluline, kuid see on vaid üks eeldustest, mis peab olema täidetud eduka äriga alustamisel.

Sinu äri hakkab hetkest, kui keegi Sulle maksab. 

On suur vahe kas Sa kirjutad oma äriplaani, et inimene tuleb ja maksab või ta ka tegelikult tuleb ja maksab. Esimesel juhul on Sul oletus. Teisel juhul kindel teadmine.

Äriplaani koostades teed Sa palju oletusi, mis kõik ei pruugi minna nii nagu Sa loodad. Ja enamasti ei lähegi.

Mida tavaliselt tehakse?

Mida 98% ettevõtet alustavatest inimestest esimese asjana teevad? Nad hüppavad kohe visiitkaarte ning veebilehti tegema. Nad kasutavad kõige uuemaid sotsiaalmeedia vidinaid, kirjutavad blogipostitusi ning kujundavad endale väga stiilseid logosid. Mõne kuu möödudes on nad aga murest murtud. Nad on pannud ettevõtte alustamisesse palju aega ja ka raha, kuid seda kõike tulemusteta. Nad tahtsid luua ettevõtte, mis tooks neile raha sisse. Nüüd on see aga vastupidi.

Äriplaani koostamine sunnib Sind oma ettevõtlusideed hoolega läbi mõtlema. Kuid ainult äriplaan ei garanteeri Sulle edu. 10st toetust saanud alustavast ettevõtjast 8 panevad oma uksed kinni niipea kui toetusraha on otsas. Kui pole kliente, pole äri.

Kuid Ideest Kasumini läheb äriplaanis tehtud oletustest palju kaugemale. On väga tõenäoline, et koolituse lõpus on Sul juba esimesed 3 klienti, kes soovivad Sulle Sinu teenuste eest maksta. Siis on juba Sinu valik, kas lähed veel ettevõtte toetust taotlema või alustad kohe ettevõtlusega.

Ideest Kasumini Intensiivkursus on loodud Stardiedu põhikoolituse lisana. Stardiedu koolituse käigus lood Sa omale äriplaani, mille alusel saad taotleda ettevõtlustoetust.

Ideest Kasumini Intensiivkursus aitab Sul aga jõuda eduka ja kasumliku ärini, mis eksisteerib ka 1, 2 ja 5 aasta pärast.

Isegi kui Sa ei peaks oma tegevusvaldkonna vms tõttu ettevõtlustoetust saama, on Sul olemas kõik vajalik selleks, et oma ettevõttega kohe alustada ja raha teenida.

Vaata koolituskava – https://www.projektid.ee/wp-content/uploads/2020/03/ideest-kasumini-intensiivkursuse-kava-1.pdf

Jürgen Mets on süsteemse lähenemisega teenusedisainer ja ettevõtlustreener, fookusega kliendiuuringutel ja äriarendusel, et luua uusi või kasvatada juba eksisteerivate teenuste kasumlikkust. Ta aitab ettevõtetel luua kliendist lähtuvaid tooteid ja teenuseid, mille eest inimesed on valmis neile maksma. 

Lisaks on tal mitmekülgne äri ehitamise kogemus enda elust. Enne kui ta hakkas aitama alustavaid ettevõtjaid, tegutses ta müügiautomaatide, internetimüügi ning tarkvara arenduse ärides. Kokku on ta loonud 8 äri. Talle on ühtviisi tuttavad nii suurte tehingute saamine kui äritegevuse lõpetamine.

 Alates 2015. aastast on ta töötanud üle 150 ettevõtjaga ning aidanud neil leida nii esimesi maksvaid kliente kui kasvatada olemasolevaid ärisid keskmiselt 32% aastas.

HETKEL KOOLITUST EI TOIMU
Kõik koolituspäevad toimuvad ajavahemikul 9.30-16.45

Asukoht
Endla 4, 5. korrus, Tallinn

Osalustasu
Koolituse hind on 539 eurot.
Hinnale lisandub käibemaks (20%).

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Lisainfo saamiseks kirjuta või helista meie projektijuhile.

Ülle Käär
ylle.kaar@projektid.ee
Tel 5074717