MTÜ Lääne-Harju Koostöökogul avaneb 22. aprillil taotlusvoor

MTÜ Lääne-Harju Koostöökogul on taotlusvoor 22.aprill -02.mai.  Avatud on meede 2  Ühistegevuse ja kogukonna arendamine ja meede 4 Elukeskonna arendamine.

Piirkond: Nissi, Kernu, Padise, Keila ja Vasalemma vald

Meede 2 raames toetatakse lastele suunatud tegevusi, huvitegevusi, loodushoidu ja heakord jne. Taotlejad: ettevõtted, MTÜ, SA, KOV. Maksimaalne toetussumma meetmes on 6500 eurot, omafinantseering ettevõtjatele 40%, MTÜ, SA ja KOV 10%.

Meede 4 raames toetatakse spordi-, kultuuri-, turismisobjektide rajamist, mänguväljakute rajamist, külakeskuste ja seltsimajade parendamist või rajamist jne. Taotlejad: ettevõtted, MTÜ, SA, KOV. Maksimaalne toetussumma meetmes on 6500 eurot, omafinantseering ettevõtjatele 40%, MTÜ, SA, KOV 10%. Taotlejad: ettevõtted, MTÜ, SA, KOV. Maksimaalne toetussumma meetmes on 35 000 eurot, omafinantseering ettevõtjatele 40%, MTÜ, SA ja KOV 10%.

Täpsem info leitav aadressil http://www.vomentaga.ee/meetmed .

Teie projektiideed analüüsib (tasuta) meie kliendihaldur Kai Krashevski. Võtke julgelt julgelt ühendust tel 626 3236, kliendihaldur@projektid.ee või täitke väike vorm www.projektid.ee/idee.