Vähenenud konkurentsivõimega täiskasvanute ja noorte koolitamine ja nõustamine (14ak h) 23.-24.08.2019 Tartus

Koolitad või hakkad koolitama vähenenud konkurentsivõimega õppijaid? Soovid rohkem teadmisi, kuidas seda teha? Soovid arutada ja vahetada ideid teistega, kes sarnase sihtgrupiga töötavad? Kui vastasid kasvõi ühele küsimusele jah, siis ootame koolitusele: “Vähenenud konkurentsivõimega täiskasvanute ja noorte koolitamine ja nõustamine”

Vähenenud konkurentsivõimega inimesed on sihtrühm, kelle õppimise toetamine ei pruugi olla lihtne. Koolitusel mõtestame, kuidas võtta õppijat partnerina, kuidas teda toetada, tema potentsiaali avada ning kuidas koolitajana toime tulla rasketes situatsioonides.

Õppekava leiad SIIT!

Koolitus toimub 23.-24.08.2019 kell 11.-17.30

Asukoht:

Tiigi 78, 3.korrus, Tartu

Koolitajast lähemalt:

Uku mustvalgeKoolitaja Uku Visnapuu on teinud aastast 2015 töötutele motivatsioonikoolitusi, tööklubisid ja tööharjutusi ning on tegev koolitajana aastast 1999. Tema sotsiaaltöö ja psühholoogia alane ettevalmistus (Tartu Ülikoolist) on aidanud toime tulla ka keeruliste rühmadega, meeleoluhäirete ja konfliktidega õppijate vahel. Uku on ka juhtivkoolitaja meie pikal Täiskasvanute koolitamise ja juhendamise kursusel ja aitab valmistuda koolitaja kutseeksamiks, tal on 7. taseme kutse. Uku on kirjutanud peatüki konfliktidest ja pingetest “Koolitaja Käsiraamatusse” ja õpetab suhtlemis- ja koostööoskusi. Videonäidiseid tema tööst https://about.me/uku

Osalustasu
Koolituse maksumus on 189 eurot, millele lisandub 20% käibemaks.

Koolituse hind sisaldab materjale, kohvipause ja snäkke.

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Lisainfo saamiseks võta ühendust koolituste koordinaatoriga.
Kristin Varm
kristin.varm@projektid.ee
Tel 58 058 101

registreerun_ettevõtluskoolitusele_äriplaan_projektiekspert 001