Uuenenud riigihangete register – mida on vaja teada pakkumuse esitamisel (4 ak t) koolitus Tallinnas

Kas Sul on tekkinud uuenenud riigihangete registri kasutamisel küsimusi? Sa ei näe hankedokumente ja teabevahetust? Kuidas esitada pakkumust? Kui vastasid kas või ühele küsimusele jaatavalt, ootame Sind meie koolitusele, mis toimub juba 9. novembril Tallinnas.

Meie riigihangete spetsialist Marion Mägi räägib uuenenud riigihangete registrist – mis on muutunud, mida tähele panna, mis on peamised probleemid, millega on hankijad ja pakkujad kokku puutunud.

Koolituse esimeses pooles saad teada aktuaalseid kasutamisega seotud küsimusi ja teises pooles teeme praktiliselt e-keskkonnas läbi pakkumuse esitamise.

Soovi korral võta kaasa sülearvuti, vajadusel tagame arvuti kasutamise võimaluse meie koolituskeskuse poolt.

Koolituse eesmärgiks on anda pakkuja esindajale vajalikud teoreetilised ja praktilised teadmised riigihanke pakkumuse esitamiseks uues riigihangete registri e-keskkonnas. Koolitusele on oodatud nii kogenud kui alustavad isikud.

Teemad:
– olulisemad sätted riigihangete seaduses pakkuja vaates;
– riigihanke alusdokumendid ja teabevahetus;
– pakkumusega seotud isikud;
– korrektse pakkumuse koostamine ja esitamine.

Uuenenud riigihangete registri koolitus toimub 09.11.2018 kell 13.00-16.15

Asukoht:
Endla 4, 5. korrus, Tallinn

Ajakava:
13.00-14.30 koolitus
14.30-14.45 paus
14.45-16.15 koolitus

Koolitajast lähemalt:

marionMarion Mägil on omandamisel õigusalane magistrikraad. Riigihangete valdkonnas omab Marion kogemust nii hankija kui pakkujana. Hankija rollis on Marion töötanud Justiitsministeeriumis ja Riigi Tugiteenuste Keskuses, kus ta on läbi viinud hulgaliselt riigihankeid ja osutanud riigihangete valdkonnas nõustamisteenust erinevatele ministeeriumidele ja nende allasutustele. Samuti on Marion nõustanud erinevaid MTÜsid riigihangete läbiviimisel. Projektiekspert OÜ-s koordineerib Marion pakkumuste esitamist ja nõustab riigihangete valdkonnas. Lisaks märkimisväärsele kogemusele riigihangete läbiviimises, pakkumuste esitamises ja riigihangete teemalises nõustamises, omab Marion kogemust ka koolitajana riigihangete valdkonnas nii avalikule- kui erasektorile. Marioni koolitused on osalejatelt alati saanud väga kõrget ja positiivset tagasisidet.

Osalejatele väljastame ühe nädala jooksul elektroonilise tõendi koolitusel osalemise ja läbitud teemade kohta.

Koolituse hind on 79 eurot, millele lisandub käibemaks (20%). Hind sisaldab ka kohvipausi.

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Lisainfot jagab lahkesti meie koolituste koordinaator, selleks kirjuta või helista:

Kristin Varm
kristin.varm@projektid.ee
Tel 58058 101

registreerun