Uuenenud riigihangete register – mida on vaja teada pakkumuse esitamisel (4 ak t) koolitus Tallinnas

Kuidas esitada uuenenud riigihangete registris (eRHR) pakkumust? Kuidas näha riigihanke alusdokumente? Miks hankija pole veel Su küsimustele eRHR-s vastanud? Või Sul on e-keskkonna kasutamisel tekkinud muid küsimusi? Kui vastasid kas või ühele küsimusele jaatavalt, ootame Sind meie koolitusele, mis toimub juba 7. detsembril Tallinnas.

Uuenenud riigihangete register alustas tööd 22. oktoobril 2018. Register on saanud nii uue välimuse kui ka sisu ning seda on nüüdsest mugav kasutada ka nutiseadmes.

Lähemalt koolitusest
Meie riigihangete spetsialist Marion Mägi räägib uuenenud riigihangete registrist – mis on muutunud, mida tähele panna, mis on peamised probleemid, millega on pakkujad ja hankijad kokku puutunud.

Koolitusel paneme peamiselt rõhku praktilisele poolele ehk teeme e-keskkonnas läbi pakkumuse esitamise.

Soovi korral võta kaasa sülearvuti, vajadusel tagame arvuti kasutamise võimaluse meie koolituskeskuse poolt.

Tagasiside eelmiselt koolituselt:
Väga praktiline ja sisutihe lühikoolitus, sain ülevaate kogu protsessi etappidest nii hankja kui pakkuja vaatenurgast ning ka uue keskkonna eelistest. Põnev oli ise kohapeal katsetada. Aitäh nõuannete eest, mis aitavad vältida tüüpilisi vigu ja halbu üllatusi.

KeeleLabor OÜ
Kristel Toomel
Eesti keele koolitaja

Koolituse eesmärgiks on anda pakkujale vajalikud teoreetilised ja praktilised teadmised riigihanke pakkumuse esitamiseks riigihangete registri e-keskkonnas. Koolitusele on oodatud nii kogenud kui alustavad isikud.

Teemad:
– olulisemad sätted riigihangete seaduses pakkuja vaates;
– riigihanke alusdokumendid ja teabevahetus;
– pakkumusega seotud isikud;
– korrektse pakkumuse koostamine ja esitamine.

Uuenenud riigihangete registri koolitus toimub 07.12.2018 kell 10.00-13.15

Asukoht
Endla 4, 5. korrus, Tallinn

Ajakava:
10.00-11.30 koolitus
11.30-11.45 paus
11.45-13.15 koolitus

Koolitajast lähemalt:

marionMarion Mägil on omandamisel õigusalane magistrikraad. Riigihangete valdkonnas omab Marion kogemust nii hankija kui pakkujana. Hankija rollis on Marion töötanud Justiitsministeeriumis ja Riigi Tugiteenuste Keskuses, kus ta on läbi viinud hulgaliselt riigihankeid ja osutanud riigihangete valdkonnas nõustamisteenust erinevatele ministeeriumidele ja nende allasutustele. Samuti on Marion nõustanud erinevaid MTÜsid riigihangete läbiviimisel. Projektiekspert OÜ-s koordineerib Marion pakkumuste esitamist ja nõustab riigihangete valdkonnas. Lisaks märkimisväärsele kogemusele riigihangete läbiviimises, pakkumuste esitamises ja riigihangete teemalises nõustamises, omab Marion kogemust ka koolitajana riigihangete valdkonnas nii avalikule- kui erasektorile. Marioni koolitused on osalejatelt alati saanud väga kõrget ja positiivset tagasisidet.

Osalejatele väljastame pärast koolituse lõppu elektroonilise tõendi koolitusel osalemise kohta ja saadame meili teel koolitusmaterjali.

Koolituse hind on 79 eurot, millele lisandub käibemaks (20%). Hind sisaldab ka kohvipausi.

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Lisainfot jagab lahkesti meie koolituste koordinaator, selleks kirjuta või helista:

Kristin Varm
kristin.varm@projektid.ee
Tel 58 058 101

registreerun