Töötute koolitamise metoodikad: praktiline töötuba (14 ak t) aprill 2019 Tallinnas

Tahad asuda töötuid koolitama või tõsta oma kutsekvalifikatsiooni? Soovid leida koostööpartnereid, kellega koos koolitada? Meie kahepäevane praktiline töötuba pakub selleks häid võimalusi.

Töötud on sihtrühm, kelle koolitamine ei pruugi olla lihtne. Koolitusel mõtestame, kuidas võtta töötut õppijat partnerina, kuidas teda toetada, tema potentsiaali avada ning kuidas koolitajana toime tulla rasketes situatsioonides.

Koolitusel teeme läbi meetodeid, mida töötutega kasutada saab ja mõtestame kogemusi.  Toetume motiveerivale intervjueerimisele ja täiskasvanuõppe heale tavale.

Õppekava leiad SIIT.

Koolitus toimub 26.04-27.04.2019 kell 11.00-17.30

Asukoht:
Endla 4, 5. korrus, Tallinn

Koolitajast lähemalt:

Uku mustvalgeKoolitaja Uku Visnapuu on teinud aastast 2015 töötutele motivatsioonikoolitusi, tööklubisid ja tööharjutusi ning on tegev koolitajana aastast 1999. Tema sotsiaaltöö ja psühholoogia alane ettevalmistus (Tartu Ülikoolist) on aidanud toime tulla ka keeruliste rühmadega, meeleoluhäirete ja konfliktidega õppijate vahel. Uku on ka juhtivkoolitaja meie pikal Täiskasvanute koolitamise ja juhendamise kursusel” http://www.projektid.ee/taiskasvanute-koolitamise-ja-juhendamise-koolitus-tallinnas-180-ak-t/ ja aitab valmistuda koolitaja kutseeksamiks, tal on 6. taseme kutse. Uku on kirjutanud peatüki konfliktidest ja pingetest “Koolitaja Käsiraamatusse” ja õpetab suhtlemis- ja koostööoskusi. Videonäidiseid tema tööst https://about.me/uku

Osalustasu
Koolituse maksumus on 189 eurot, millele lisandub 20% käibemaks.

Koolituse hind sisaldab materjale, kohvipause ja snäkke.

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Lisainfo saamiseks võta ühendust koolituste koordinaatoriga.
Kristin Varm
kristin.varm@projektid.ee
Tel 58 058 101

registreerun