Täiskasvanute koolitajate koolitus 80 ak tundi (ettevalmistus kutseeksamiks) jaanuar-märts Tallinnas

Oled täiskasvanute koolitaja ning soovid täiendada oma teadmisi, tõsta andragoogilist ja pedagoogilist meisterlikkust või hoopis 1. aprillil 2019 taotleda täiskasvanute koolitaja kutset (tase 5, 6 või 7)? Kui vastasid kas või ühele küsimusele jaatavalt, ootame Sind kutseeksamiks ettevalmistavale praktilisele koolitusele.

Õppeprotsessi käigus keskendume kompetentsipõhise eneseanalüüsi vormi täitmisele. Meie suure kogemuste pagasiga koolitajad julgustavad Sind ennast analüüsima mitmete erinevate meetodite abil. Turvalises keskkonnas on võimalus igal osalejal tegeleda oma isikliku arenguportfoolioga, jagada mõtteid ja saada inspiratsiooni isikupärase enesereflektsiooni kirjutamiseks.

Koolitusel käsitleme täiskasvanute koolitaja kompetentse, õppeprotsessi ettevalmistust ja läbiviimist, õpitulemuste analüüsi ja hindamist. Täpsemat õppekava ja õppematerjalide loetelu leiad SIIT.

Esimesel koolituspäeval võta palun kaasa oma CV ja haridust tõendavad dokumendid. Isiklikku sülearvutit kanna kaasas kogu koolituse vältel, sest õppetöö käigus valmiv eneseanalüüs koos tõendusmaterjalide portfoolioga on seotud isikukaitse andmetega.

Pärast koolituse lõppu kontrollivad meie koolitajad Su portfoolio üle ning annavad tagasisidet, et saaksid hiljemalt 1. aprilliks esitada oma portoofliot.

Koolituse maht
80 akadeemilist tundi, sh 48 ak t auditoorne töö ja 32 ak t iseseisev töö.

Koolituse kestus
Koolitus toimub perioodil 18.01-22.03.2019. Kokku 8 koolituspäeva. Täpsemad kuupäevad:  R 18.01, L 19.01, L 02.02, R 22.02, R 01.03, L 02.03, R 15.03 ja R 22.03.2019

Koolitus toimub kõikidel päevadel ajavahemikul 10.30-16.15

Koolituse asukoht
Koolitus toimub aadressil Endla 4, 5. korrus, Tallinn.

Koolitajatest lähemalt

Kadri Koha mustvalgeKadri Koha kõrgharidus on Tallinna Pedagoogikaülikoolist andragoogika erialal (MA) ja tal on täiskasvanute koolitaja tase 7 kutse. Täiskasvanute nõustamise, juhendamise ja õpetamisega tegeleb alates 2001. aastast ja tal on 10-aastane ülikoolis õpetamise kogemus. Teeb koostööd mitmete koolitusasutustega, sh on Töötukassa koostööpartner ning on õpetaja Rakvere Täiskasvanute Gümnaasiumis. Iga-aastane Väärikate Ülikooli külalislektor Järva- ja Raplamaal. Omab NLP Master Practitioner taset, on mänguterapeut. Kasutab koolitustel kaasaegseid loovaid meetodeid, julgeb olla omapärane.

AminoAmino Põldaru on omandanud kõrghariduse Tallinna Ülikooli pedagoogilise nõustamise erialal (MA), lisaks omab täiskasvanute koolitaja tase 7 kutset ning on visuaalkunsti- ja mänguterapeut. Amino on töötanud TLÜ Rakvere Kolledžis, kus ta panustas täienduskoolituse õppekavade loomisse ja arendusse. 2011. aastal asutas ta MTÜ Meistrile Selliks, et pakkuda pedagoogilis-psühholoohilisi täienduskoolitusi õpetajatele lasteaedades ja koolides. Koolitustel kasutab ta erinevaid meetodeid ja arvestab grupi erimeelsuste ning seisukohtadega.

Osalustasu
Koolituse maksumus on 672 eurot, millele lisandub 20% käibemaks (võimalik tasuda mitmes jaos). Võta meiega ühendust ja lepime juba täpsemalt kokku.

Koolituse hind sisaldab materjale, kohvipause ja snäkke.

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiad SIIT

Lisainfo saamiseks võta meie ühendust.
Kristin Varm
kristin.varm@projektid.ee
Tel 58 058 101

registreerun