Tallinna äriplaani- ja ettevõtluskoolitus stardiedu veebruar 2015

Koolitus toimub Tallinnas, Endla 4.

Teha äriplaan või mitte? Kindlasti tuleb teha, kui soovid taotleda ettevõtte alustamiseks toetust. Olgu selleks Töötukassa, Kredex, pank vm, kust toetust taotleda. On üsna selge, et nad soovivad näha, et oled asjad läbi mõelnud. Saame hästi aru ka teisest “koolkonnast” kes ülevad, et pane asi püsti ja hakka müüma. Ka müümisest ja kõigest muust olulisest räägime.

Aeg: Ettevõtluskoolituse põhipakett 7 koolituspäeva (56 akad. tundi) vahemikus 25 .veebr. – 23. märts. 2015.(25.02., 02.03., 03.03.,11.03.,17.03.,18.03.,23.03.)

Lisavalikud: Internetiturunduse workshop 5 koolituspäeva (40 akad. tundi) 16.-20. veebruar 2015. 
Sihtgrupp: Koolitus sobib Sulle, kui plaanid alustada ettevõtlusega või oled firma äsja loonud ning Sul on juba eelteadmised või kokkupuude ettevõtlusega. See on esimene hea ja reaalne samm oma äri suunas.

Koolituse tutvustus

Stardiedu kava

Ettevõtluskoolituse teravik on suunatud äriplaani kavandamisele ja koostamisele. äriplaani analüüs projektiekspert stardiedu ettevõtluskoolitus Lisaks saad põhiteadmised ettevõtlusest (turundus, finantsplaneerimine, raamatupidamine, maksundus, tööõigus, töötervishoid jms) sellises mahus, mida vajab alustav ettevõtja.   Selle koolituse plussid analoogsete ees:

  • NB! Uuendusena anname äriplaani konkurentsianalüüsi tegemiseks Sulle konkurentide majandusaasta aruanded ja finantsnäitajad.
  • Anname koolitusel ka individuaalset nõu, välkkonsultatsioone või Sinu soovi korral kommenteerime Sinu projektide ideid.
  • Jagame oma kogemusi ning toome näiteid rahastatud projektidest.
  • Räägime mitte ainult edust, vaid ka suurtest ebaõnnestumistest, millest saad õppida.
  • Meie spetsialistid analüüsivad äriplaane koolituse jooksul ja kuni 3 nädalat pärast koolituse lõppu täiesti TASUTA!
  • Materjal: Ettevõtluskoolitusele lisaks on mõistlik fondide hingeelu tundmaõppimiseks hankida põhjalik projektikirjutamise materjal. Meie anname selle Sulle TASUTA (väärtus 24.17 eurot + km (29,00): Kuidas kirjutada edukaid projekte fondidele?

Kui koostad ettevõtluskoolituse raames äriplaani, sobib see esitamiseks:

  • toetuste (nt Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Töötukassa)
  • ja laenude (Kredex, pangad) taotlemisel
  • planeerimistööriistaks ettevõttele endale.

Kui Sa veel ei tea, milline on Sinu headest ideedest parim, siis kursuse jooksul analüüsid neid põhjalikult ning omad ülevaadet, millised on parimad lahendused lisafinantseerimise poolest.

Lisavalikud Internetiturunduse workshop Lubadus: – Valmib veebileht, kus kohtuvad kliendi ja Sinu ärilised eesmärgid. – Saad väärt nõu turunduse, müügi ja sisuloome osas – nii uues veebis kui selle väliselt. – Saad teadmised, kuskohast inimesed oma uuele veebilehele kasumlikult tuua. Selle jaoks, et ettevõtte üldse ellu jääks alguses ja kasvaks, on vaja teha müüki. Veebileht on tänases inforägastikus ülioluline osa kogu selles protsessis. See kas aitab tehinguid otse seal sõlmida, päringuid küsida, Sulle helistama inimese panna või luua piisavalt usaldust juba teatud pakkumise faasis. Kui Sa oled seda teinud oskamatult, siis on see vaid paremal juhul visiitkaart, aga selle kasu ei oska Sa mõõta. Digiagentuurist Lavii tulevad 3 inimest koolitama ja rääkima sellest, kuidas veebileht on vaja planeerida, milline peab olema struktuur, kuidas kõnetada kasutajat, mis sisu seal peab olema ja mis sisu sinna ei tohiks panna, nõuanded selle sisu loomiseks. Kui see on paigas, on aeg valida õige (valmis) kujundus ja seda enda vajaduste järgi veidi kohendada ning sisu sinna sisse viia ja veebileht püsti panna. Viimases etapis on vaja inimesed kohale tuua ja ka nende käitumist veebilehel mõõta. Kokkuvõttes: Planeerime – Loome sisu – Viime veebilehe reaalselt ellu – Toome kasutajad veebilehele läbi reklaamide.

KOOLITAJAD

Ettevõtluskoolituse põhipakett

Meeli_Vaikjarv_ettevotluskoolitus-ettevõtlustoetus

Meeli Vaikjärvel on üle seitsme aasta töökogemust EAS-is alustavate ettevõtete nõustamisel ja äriplaanide hindamisel, akrediteeritud konsultant (IV tase). Meeli on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis programmeerijana ning magistrikraadi Tallinna Ülikoolis organisatsioonikäitumise erialal. Praegu seotud antropoloogia õpingutega Tartu Ülikoolis. Enne konsultanditööd töötanud mitmete ettevõtete pearaamatupidajana.

Hanna Jõgi uus pilt Hanna Jõgi on alates 2006. aastast töötanud konsultandina erinevates valdkondades. Ta on tegelenud kolmanda sektori organisatsioonide asutamise ja juhtimise nõustamisega, olnud erinevate ettevõtete suhtekorralduskonsultant ning nõustanud, kirjutanud ja juhtinud erinevaid projekte. Hanna omab koolitamiskogemust alates 2007. aastast.Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas turunduse ja juhtimise ning sotsiaalteaduskonnas suhtekorralduse erialad. Lisaks on ta läbinud NLP Practitioner väljaõppe.

Internetiturunduse workshop Timo Porval

Timo Porval Kogu teenuseäri sündiski sellest, et Timot ajas närvi, millise suhtumisega veebilehti tehakse ning kui vähe keskendutakse kliendi ärile ja sellele, et töö peab tekitama mõõdetava kasu. Muidu polegi ju tööl ja turundusel mõtet. Internetiturndus on just see, mida ta igapäevaselt sööb ja hingab. Ja selle kõige juures on talle oluline win-win-win mudel. Täpsemalt: kogu tööst peab võitma klient, siis kliendi klient ja lõpuks ka Lavii meeskond ise. Vaid nii on see mudel jätkusuutlik. Kui vajate, et turundus ja müük korda ja mõõdetavaks saaks, siis on vaja just selle mehe poole pöörduda.

Henri PalmarHenri Palmar Henril on täna kaks peamist suunda, millega tegeleda. Nendest esimene on see, et viia kliendi projektid ellu ja hoida kõiki osapooli tegelemast asjadega, mis ei too lõpuks mõõdetavat kasu. Ikka ja jälle jäädakse liiga pikalt pidama värvitoonide või logo muutmisesse, aga on kordades olulisemaid elemente, mis aitavad lõpuks päringuid saada või müüki teha. Samuti paneb projektidele külge mõõdikud ning selgitab nende kasutamist ka kliendile, et otsused ei sõltuks enam kõhutundest, vaid tugineksid numbritele. Henri naudib, kui tema töö toob klientidele uusi ostjaid ja tellijaid. Tema lemmikfraas, mis teile ka lõpuks raha toob on „tulu-kulu suhe“.

Karl Kipper

Karl Kipper Karl on „koodipoiss“, mis tähendab, et ta teab kuidas ilusast disainist valmib töötav veeb. WordPress on kui tema parim sõber, kes on usaldusväärne ja pakub samas piisavalt väljakutseid. Kõik koodiga seotud mured leiavad tema käes lahenduse.

 

Osalustasu

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner.

* Ettevõtluskoolituse põhipakett: kiiremate soodushind koolitussarjale (kuni 2. veebr.) on 696+ km (835,20). Tavahind 896+ km (1075,20).
* Internetiturunduse workshop 827 + km (992,4) ja 1027 +km (1232,4)

Internetiturunduse workshop SISALDAB juba Sinu jaoks 177 eur väärtuses vajalikke tegevusi, et saaksid reaalselt kohe müüki tegema hakata.
Domeen aastaks 14 €
Virtuaalserver aastaks 58 €
Kujunduse template ostmine 45 €
Google Adwordsi klikid 30 €
Facebooki klikid 30 €

 

registreerun ettevõtluskoolitusele äriplaan projektiekspert stardiedu