Valga äriplaani- ja ettevõtluskoolitus Stardiedu (veebruar 2015)

Koolitus toimub Valgas, Aia tn. 12.

Teha äriplaan või mitte? Kindlasti tuleb teha, kui soovid taotleda ettevõtte alustamiseks toetust. Olgu selleks Töötukassa, Kredex, pank vm, kust toetust taotleda. On üsna selge, et nad soovivad näha, et oled asjad läbi mõelnud. Saame hästi aru ka teisest “koolkonnast” kes ülevad, et pane asi püsti ja hakka müüma. Ka müümisest ja kõigest muust olulisest räägime.

Aeg: Ettevõtluskoolituse põhipakett 7 koolituspäeva (56 akad. tundi) vahemikus 10.veebruar – 23. veebruar 2015 (10.02., 12.02., 13.02., 17.02., 18.02., 20.02., 23.02.)

Lisavalikud:

Äriplaani põhjalik analüüs fookusgrupis – kuupäev kokkuleppel osalejatega.

Sihtgrupp: Koolitus sobib Sulle, kui plaanid alustada ettevõtlusega või oled firma äsja loonud ning Sul on juba eelteadmised või kokkupuude ettevõtlusega. See on esimene hea ja reaalne samm oma äri suunas.

Koolituse tutvustus

Stardiedu kava

Ettevõtluskoolituse teravik on suunatud äriplaani kavandamisele ja koostamisele (16h)

Lisaks saad põhiteadmised ettevõtlusest (turundus (8h), finantsplaneerimine (4h), raamatupidamine (4h), maksundus (4h), tööõigus (6h), töötervishoid (2h) jms.

Selle koolituse plussid analoogsete ees:

  • NB! Uuendusena anname äriplaani konkurentsianalüüsi tegemiseks Sulle konkurentide majandusaasta aruanded ja finantsnäitajad.
  • Anname koolitusel ka individuaalset nõu, välkkonsultatsioone või Sinu soovi korral kommenteerime Sinu projektide ideid.
  • Jagame oma kogemusi ning toome näiteid rahastatud projektidest.
  • Räägime mitte ainult edust, vaid ka suurtest ebaõnnestumistest, millest saad õppida.
  • Meie spetsialistid analüüsivad äriplaane koolituse jooksul ja kuni 3 nädalat pärast koolituse lõppu täiesti TASUTA!
  • Materjal: Ettevõtluskoolitusele lisaks on mõistlik fondide hingeelu tundmaõppimiseks hankida põhjalik projektikirjutamise materjal. Meie anname selle Sulle TASUTA (väärtus 24.17 eurot + km (29,00): Kuidas kirjutada edukaid projekte fondidele?

Kui koostad ettevõtluskoolituse raames äriplaani, sobib see esitamiseks:

  • toetuste (nt Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Töötukassa)
  • ja laenude (Kredex, pangad) taotlemisel
  • planeerimistööriistaks ettevõttele endale.

Kui Sa veel ei tea, milline on Sinu headest ideedest parim, siis kursuse jooksul analüüsid neid põhjalikult ning omad ülevaadet, millised on parimad lahendused lisafinantseerimise poolest.

Lisavalikud

Äriplaani põhjalik analüüs fookusgrupis - analüüsime süvitsi väikeses grupis just Sinu äriplaani ja leiame kirjutamise käigus tekkinud küsimustele vastused.

KOOLITAJAD

Ettevõtluskoolituse põhipakett

Meeli_Vaikjarv_ettevotluskoolitus-ettevõtlustoetusMeeli Vaikjärvel on üle seitsme aasta töökogemust EAS-is alustavate ettevõtete nõustamisel ja äriplaanide hindamisel, akrediteeritud konsultant (IV tase). Meeli on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis programmeerijana ning magistrikraadi Tallinna Ülikoolis organisatsioonikäitumise erialal. Praegu seotud antropoloogia õpingutega Tartu Ülikoolis. Enne konsultanditööd töötanud mitmete ettevõtete pearaamatupidajana.

Hanna Jõgi uus piltHanna Jõgi on alates 2006. aastast töötanud konsultandina erinevates valdkondades. Ta on tegelenud kolmanda sektori organisatsioonide asutamise ja juhtimise nõustamisega, olnud erinevate ettevõtete suhtekorralduskonsultant ning nõustanud, kirjutanud ja juhtinud erinevaid projekte. Hanna omab koolitamiskogemust alates 2007. aastast.Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas turunduse ja juhtimise ning sotsiaalteaduskonnas suhtekorralduse erialad. Lisaks on ta läbinud NLP Practitioner väljaõppe.

Anu_ReiljanAnu Reiljan on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusküberneetika erialal, kaitsnud PhD kraadi Riias, Läti Teaduste Akadeemias. Väikeettevõtte juhtimise alased teadmised omandanus Shveitsis StGalleni Ülikoolis. Anu Reiljan on töötanud üle 20 aasta Tartu Ülikoolis ettevõttemajanduse ja strateegilise juhtimise õppejõuna ja täiendkoolituse programmijuhina ning tegutsenud juhtimis- ja strateegiakonsultandina nii era- kui avalikus sektoris.

ylle.muguÜlle Mugu on lõpetanud Tartu Ülikooli haridusteaduste magistrina, talle on väljastatud täiskasvanute koolitaja 6.taseme kutse.  Ülle on töötanud mitmetes organisatsioonides nii personalijuhina kui ka töökeskkonna spetsialistina.  Alates aastast 2013 on Ülle Mugu ka Äripäeva käsiraamatute kaasautor (töökeskkonna dokumendid ja personalitöö dokumendid).

Osalustasu

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner.

* Ettevõtluskoolituse põhipakett: kiiremate soodushind koolitussarjale (kuni 27. jaanuar) on 696+ km (835,20). Tavahind 896+ km (1075,20).

* Äriplaani lisafookusgrupp: soodushind (kuni 27. jaanuar) 79+km (94,80). Tavahind 99+km (118,80)

registreerun ettevõtluskoolitusele äriplaan projektiekspert stardiedu