Ettevõtluskoolitus Stardiedu Tallinnas (56h, september 2017)

Kas mul on äriplaani tarvis? Kui soovid taotleda ettevõtte alustamiseks toetust, siis kindlasti! Sõltumata kust toetust taotleda, Töötukassa, KredEx, pank vm, on üsna selge, et soovitakse näha, kas oled asjad läbi mõelnud. Saame hästi aru ka teisest “koolkonnast”, kes ülevad, et pane asi püsti ja hakka müüma. Ka müümisest ja kõigest muust olulisest räägime.

Koolitus sobib Sulle, kui plaanid alustada ettevõtlusega, oled firma äsja loonud või tahad paremat arusaamist ettevõtte majandamisest.

Ettevõtluskoolituse STARDIEDU teravik on suunatud äriplaani kavandamisele, koostamisele ja rahastuse taotlemisele esitamiseks. Lisaks saad põhiteadmised ettevõtlusest (turundus, finantsplaneerimine, raamatupidamine, maksundus, tööõigus, töötervishoid jms) sellises mahus, millega alustaval ettevõttel on võimalik toimivaid tööprotsesse alustada.

Stardiedu KAVA

Lisamoodulid (soovitatavad Stardiedu põhikoolituse lisamoodulid):

1. IDEEST KASUMINI: 3 koolituspäeva (3x 8 akad.tundi)

Me soovime, et Stardiedu koolitus oleks Sulle hüppelauaks Sinu esimese 1000€ teenimisel, mitte vaid äriplaani koostamisel.
Ideest Kasumini Intensiivkursuse läbimise tulemusel on Sul:
1. Testitud ja kasumlik ettevõtlusidee;
2. unikaalne pakkumine, mis tõmbab kliente ligi;
3. Toimiv ja hinnatud preemium klassi teenus.

Ideest Kasumini kursuse KAVA

2. FOOKUSGRUPP: 2 akad. tundi

Väikeses, 2-4 inimesega, grupis käsitletakse iga äriplaaniga seonduvaid küsimusi eraldi ning leitakse võimalused tekkinud takistuste ületamiseks. Fookusgrupp on väga hea koht enda äriplaan enne kaitsmist üle vaadata ning leida motivatsiooni eduka lõpu poole liikumiseks.

3. RAHATARKUS: Planeeri! Säästa! Kasvata! 12 akad. tundi

Kahepäevane koolitus „Rahatarkus: planeeri, säästa, kasvata!“ annab ülevaate rahaasjus arukat käitumist takistavatest psühholoogilistest teguritest, aitab õppida neid ületama ja isiklikke rahaasju arukalt korraldama. Koolituse eesmärk on aidata osalejal jõuda finantsiliselt parema eluni.

Koolituse toimumisaeg:

Stardiedu Põhipakett: 7 koolituspäeva (56 ak. tundi)
Koolituse kuupäevad: 21.09.; 28.09.; 3.10.; 9.10.; 17.10.; 20.10.; 31.10.

Ideest Kasumini: 3 koolituspäeva (24 ak.tundi)
Koolituse kuupäevad: 25.09.; 26.09. ja 12.10.

Fookusgrupp: (2ak.tundi) 27.10.

Rahatarkus: 2 koolituspäeva (12 ak. tundi)
Koolituse kuupäevad: 18.10. ja 6.11.

Kõik koolituspäevad toimuvad kell 10.00 – 17.15 (välja arvatud fookusgrupp, mille kellaajad lepitakse kursuse käigus kokku ja rahatarkus, mis toimub 10.00 – 15.30).

Selle koolituse plussid analoogsete ees:

1) NB! Uuendusena anname äriplaani konkurentsianalüüsi tegemiseks Sulle konkurentide majandusaasta aruanded ja finantsnäitajad.
2) Anname koolitusel ka individuaalset nõu, välkkonsultatsioone või Sinu soovi korral kommenteerime Sinu projektide ideid.
3) Jagame oma kogemusi ning toome näiteid rahastatud projektidest
4) Räägime mitte ainult edust, vaid ka suurtest ebaõnnestumistest, millest saad õppida.
5) Meie spetsialistid analüüsivad äriplaane koolituse jooksul ja kuni 3 nädalat pärast koolituse lõppu täiesti TASUTA!
6) Materjal: Ettevõtluskoolitusele lisaks on mõistlik fondide hingeelu tundmaõppimiseks hankida põhjalik projektikirjutamise materjal. Meie anname selle Sulle TASUTA (väärtus 24.17 eurot + km (29,00): Kuidas kirjutada edukaid projekte fondidele?

Kui koostad ettevõtluskoolituse raames äriplaani, sobib see esitamiseks:

* toetuste (nt Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Töötukassa)
* ja laenude (Kredex, pangad) taotlemisel
* planeerimistööriistaks ettevõttele endale.

Kui Sa veel ei tea, milline on Sinu headest ideedest parim, siis kursuse jooksul analüüsid neid põhjalikult ning omad ülevaadet, millised on parimad lahendused lisafinantseerimise poolest.

KOOLITAJAD

Ettevõtluskoolituse põhipakett:

Meeli_Vaikjarv_ettevotluskoolitus-ettevõtlustoetusMeeli Vaikjärvel on üle seitsme aasta töökogemust EAS-is alustavate ettevõtete nõustamisel ja äriplaanide hindamisel. Viimased neli aastat tegelenud täiskasvanute koolitamisega (kutsekvalifikatsiooni tase 5). Meeli on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis programmeerijana, magistrikraadid Tallinna Ülikoolis organisatsioonikäitumise erialal ning Tartu Ülikoolis religiooniuuringute erialal. Enne konsultandi- ja      koolitajatööd töötanud mitmete ettevõtete pearaamatupidajana.

Hanna Jõgi uus piltHanna Jõgi on alates 2006. aastast töötanud konsultandina erinevates valdkondades nagu näiteks MTÜde juhtimine, kommunikatsioon ja personalijuhtimine. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli turunduse ja juhtimise, suhtekorralduse ja TTÜ-s personalitöö ja -arenduse erialad. Lisaks on ta läbinud NLP Practitioner väljaõppe. Hanna on omab koolitamiskogemust alates 2007. aastast ja hetkel juhib oma personalijuhtimise teenuseid ning koolitusi pakkuvat ettevõtet PersonaliDisain.

Lisamoodulid:

Ideest Kasumini:

Ettevõtlustreener-Jürgen MetsJürgen Mets on ettevõtlustreener, kes aitab ettevõtjatel oma ärisid kasvatada. 2016 aastal töötas ta 22 ettevõttega ning aitas neil keskmiselt kasvada 39,7%. Jürgenil on mitmekülgne äri ehitamise kogemus enda elust. Enne kui ta hakkas aitama teisi, tegutses ta müügiautomaatide, internetimüügi ning tarkvara arenduse ärides. Kokku on ta loonud 8 äri. Talle on ühtviisi tuttavad nii suurte tehingute saamine kui äritegevuse lõpetamine.
Aastatega on ta õppinud, kuidas luua edukaid ettevõtteid, millel on alati kliente ning mille teenuste eest inimesed hea meelega maksavad.

Rahatarkus:

Heli_crop_v1Heli Lehtsaar-Karma on töötanud Äripäevas ja Finantsinspektsioonis. Finantsinspektsioonis oli tema töö rahateemadel praktiliste nõuannete jagamine tarbijaveebi minuraha.ee ning meedia vahendusel. Samuti on Heli koolitanud Smarteni, Estiko Plastari, G4S-i, Eesti Posti, Innove jpt organisatsioonide töötajaid ning üldhariduskoolide 6.–12. klasside õpilasi ja nende õpetajaid. Ta on koostanud töö- ja õppimisvõimalusi tutvustava veebilehe www.rajaleidja.ee rubriigi “Rahaasjad”, kust leiab infot rahaasjade planeerimise, karjääri ja raha seose, samuti raha kogumise, investeerimise, pensionide ning laenude kohta. Helil on magistrikraad sotsiaalteaduses ja ta on läbinud tarbijate finantsnõustamise koolituse.

Leonore_crop_v1Leonore Riitsalu on tegelenud finantskirjaoskuse uurimise ja propageerimisega aastast 2008. Finantsinspektsioonis algatas ja vedas ta avaliku- ja erasektori koostööprojekte, sealhulgas riikliku finantskirjaoskuse edendamise programmi loomist ja rakendamist. Leonore esindas Eestit OECD rahvusvahelises finantshariduse võrgustikus ja on PISA 2012 finantskirjaoskuse testi Eesti tulemuste analüüsi autor. Tartu Ülikoolis on ta valikainete Rahatarkus ja Financial Literacy and Behavioural Finance ning EBS-is Tarbijakäitumise lektor. Leonore on läbinud Tartu Ülikooli täiendkoolituse „Õppimise ja õpetamise meetodid kõrgkoolis“.

Osalustasu

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

* Ettevõtluskoolituse põhipakett: kiiremate soodushind (kuni 7.09.) on 696 €.
Tavahind 898€.

* Lisafookusgrupp: kiirematele soodushind (kuni 7.09) on 79 €. Tavahind 99 €

* Ettevõtlustreening: Ideest Kasumini: kiirematele soodushind (kuni 7.09.) on 497 €. Tavahind on 539€.

* Rahatarkus: kiirematele soodushind (7.09) on 136€. Tavahind 165€.

Hindadele lisandub käibemaks (20%).

Info: 5074717 või 6263236, e-mail: ylle.kaar@projektid.ee

registreerun ettevõtluskoolitusele äriplaan projektiekspert stardiedu