Ettevõtluskoolitus Stardiedu veebruar 2015 (56h) Tartus

Koolitus toimub Tartus, Vasara 48.

Teha äriplaan või mitte?

Kindlasti tuleb teha, kui soovid taotleda ettevõtte alustamiseks toetust. Olgu selleks Töötukassa, Kredex, pank vm, kust toetust taotleda.

On üsna selge, et nad soovivad näha, et oled asjad läbi mõelnud. Saame hästi aru ka teisest “koolkonnast” kes ülevad, et pane asi püsti ja hakka müüma. Ka müümisest ja kõigest muust olulisest räägime.

Aeg: Ettevõtluskoolituse põhipakett 7 koolituspäeva (56 akad. tundi) vahemikus 4.veebruar – 26. veebruar 2015 (4.02., 5.02., 11.02., 12.02., 18.02., 19.02., 26.02.)

Lisavalikud:

Äriplaani põhjalik analüüs fookusgrupis – kuupäev kokkuleppel osalejatega

Sihtgrupp: Koolitus sobib Sulle, kui plaanid alustada ettevõtlusega või oled firma äsja loonud ning Sul on juba eelteadmised või kokkupuude ettevõtlusega. See on esimene hea ja reaalne samm oma äri suunas.

Koolituse tutvustus
Stardiedu kava

Ettevõtluskoolituse teravik on suunatud äriplaani kavandamisele ja koostamisele (16h)  äriplaani analüüs projektiekspert stardiedu ettevõtluskoolitus
Lisaks saad põhiteadmised ettevõtlusest (turundus (8h), finantsplaneerimine (4h), raamatupidamine (4h), maksundus (4h), tööõigus (6h), töötervishoid (2h) jms).

 

 

Selle koolituse plussid analoogsete ees:

  • NB! Uuendusena anname äriplaani konkurentsianalüüsi tegemiseks Sulle konkurentide majandusaasta aruanded ja finantsnäitajad.
  • Anname koolitusel ka individuaalset nõu, välkkonsultatsioone või Sinu soovi korral kommenteerime Sinu projektide ideid.
  • Jagame oma kogemusi ning toome näiteid rahastatud projektidest.
  • Räägime mitte ainult edust, vaid ka suurtest ebaõnnestumistest, millest saad õppida.
  • Meie spetsialistid analüüsivad äriplaane koolituse jooksul ja kuni 3 nädalat pärast koolituse lõppu täiesti TASUTA!
  • Materjal: Ettevõtluskoolitusele lisaks on mõistlik fondide hingeelu tundmaõppimiseks hankida põhjalik projektikirjutamise materjal. Meie anname selle Sulle TASUTA (väärtus 24.17 eurot + km (29,00): Kuidas kirjutada edukaid projekte fondidele?

Kui koostad ettevõtluskoolituse raames äriplaani, sobib see esitamiseks:

  • toetuste (nt Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Töötukassa)
  • ja laenude (Kredex, pangad) taotlemisel
  • planeerimistööriistaks ettevõttele endale.

Kui Sa veel ei tea, milline on Sinu headest ideedest parim, siis kursuse jooksul analüüsid neid põhjalikult ning omad ülevaadet, millised on parimad lahendused lisafinantseerimise poolest.

Lisavalikud

Äriplaani põhjalik analüüs fookusgrupis  - analüüsime süvitsi väikeses grupis just Sinu äriplaani ja leiame kirjutamise käigus tekkinud küsimustele vastused.

KOOLITAJAD

Ettevõtluskoolituse põhipakett

Hanna Jõgi uus piltHanna Jõgi on alates 2006. aastast töötanud konsultandina erinevates valdkondades. Ta on tegelenud kolmanda sektori organisatsioonide asutamise ja juhtimise nõustamisega, olnud erinevate ettevõtete suhtekorralduskonsultant ning nõustanud, kirjutanud ja juhtinud erinevaid projekte. Hanna omab koolitamiskogemust alates 2007. aastast.Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas turunduse ja juhtimise ning sotsiaalteaduskonnas suhtekorralduse erialad. Lisaks on ta läbinud NLP Practitioner väljaõppe.

KarinPloommustvalgeKarin Ploom on omandanud TÜ-s õigusteaduste bakalaureusekraadi.  Ettevõtjana tegutsenud aastast 2011. Õpetanud õigust kolm aastat Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor Tartu õppekeskuses, Tartu Kutsehariduskeskuses tööõigust ühe aasta. Praktiseerinud Tartu Maakohtus ja Aune Harujõe Notaribüroos, hetkel töötab igapäevaselt startup ettevõttes Plumbr.

Meeli_Vaikjarv_ettevotluskoolitus-ettevõtlustoetusMeeli Vaikjärvel on üle seitsme aasta töökogemust EAS-is alustavate ettevõtete nõustamisel ja äriplaanide hindamisel, akrediteeritud konsultant (IV tase). Meeli on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis programmeerijana ning magistrikraadi Tallinna Ülikoolis organisatsioonikäitumise erialal. Praegu seotud antropoloogia õpingutega Tartu Ülikoolis. Enne konsultanditööd töötanud mitmete ettevõtete pearaamatupidajana.

EneKeslermustvalgeEne Kesler on õppinud Tartu Ülikoolis eesti keelt ja kirjandust, seejärel Mainori Kõrgkoolis ärijuhtimist (spetsialiseerumine logistikale) ja uuesti Tartu Ülikoolis majandusteaduskonna magistriõppes ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimist. Juhtinud pikka aega Lääne-Virumaa Ettevõtluskeskust ja õpetanud Rakvere Ametikoolis majandusaineid, lühemat aega juhtis Töötukassa Lääne-Virumaa osakonda. Praegu tegutseb perele kuuluvas ettevõttes Määri Mõis OÜ koolitajana. Ene koolitusvaldkonnad on ettevõtlus (kõik, mis hõlmab ettevõtlusega alustamist ja väikeettevõtte toimimist), logistika ja inglise keel (kuni C1 tase).

Osalustasu

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner.

* Ettevõtluskoolituse põhipakett: kiiremate soodushind koolitussarjale (kuni 20. jaan.) on 696+ km (835,20). Tavahind 896+ km (1075,20).

* Äriplaani lisafookusgrupp: soodushind (kuni 20. jaan.) 79+km (94,80). Tavahind 99+km (118,80)

registreerun ettevõtluskoolitusele äriplaan projektiekspert stardiedu