Ettevõtluskoolitus Stardiedu 56h koos lisamoodulitega(juuli/Tallinn)

Kas mul on äriplaani tarvis?
Kui soovid taotleda ettevõtte alustamiseks toetust, siis kindlasti! Sõltumata kust toetust taotleda, Töötukassa, KredEx, pank vm, on üsna selge, et soovitakse näha, kas oled asjad läbi mõelnud. Saame hästi aru ka teisest “koolkonnast”, kes ülevad, et pane asi püsti ja hakka müüma. Ka müümisest ja kõigest muust olulisest räägime.

Koolitus sobib Sulle, kui plaanid alustada ettevõtlusega, oled firma äsja loonud või tahad paremat arusaamist ettevõtte majandamisest.

Ettevõtluskoolituse STARDIEDU teravik on suunatud äriplaani kavandamisele, koostamisele ja rahastuse taotlemisele esitamiseks. Lisaks saad põhiteadmised ettevõtlusest (turundus, finantsplaneerimine, raamatupidamine, maksundus, tööõigus, töötervishoid jms) sellises mahus, millega alustaval ettevõttel on võimalik toimivaid tööprotsesse alustada.

Stardiedu kava

Stardiedu põhipakett: 7 koolituspäeva (56 ak. tundi) 4.juuli-17.august 2017 (4.07.; 5.07.; 19.07.; 25.07.; 1.08.; 2.08.; 17.08.)
* Iseseisva töö maht lisaks auditoorsele osale ca. 20 tundi

Lisamoodulid:
* Ettevõtlustreening Ideest kasumini: 3 koolituspäeva (24 ak. tundi) 6.07.; 11.07.; 21.07.
* Fookusgrupp: 2 ak. tundi (räägime väikeses grupis põhjalikumalt Sinu äriplaanist) 3.08.
* Iseseisva töö maht lisaks auditoorsele osale ca. 15 tundi

NB! Kui sa soovid osaleda vaid põhipaketi loengutes, võta meiega ühendust. Kontaktandmed allpool.

Kõik koolituspäevad toimuvad kell 10.00 – 17.15
Koolituse läbinutele antakse tõend koolitusel osalemise kohta.
Koolitus lõppeb äriplaani esitlusega.

fookusgrupp äriplaan ettevõtluskoolitus projektiekspert logoga.jpg

 

 

 

 

 

 

Selle koolituse plussid analoogsete ees:

* NB! Uuendusena anname äriplaani konkurentsianalüüsi tegemiseks Sulle konkurentide majandusaasta aruanded ja finantsnäitajad.
* Anname koolitusel ka individuaalset nõu, välkkonsultatsioone või Sinu soovi korral kommenteerime Sinu projektide ideid.
* Jagame oma kogemusi ning toome näiteid rahastatud projektidest.
* Räägime mitte ainult edust, vaid ka suurtest ebaõnnestumistest, millest saad õppida.
* Meie spetsialistid analüüsivad äriplaane koolituse jooksul ja kuni 3 nädalat pärast koolituse lõppu täiesti TASUTA!
* Materjal: Ettevõtluskoolitusele lisaks on mõistlik fondide hingeelu tundmaõppimiseks hankida põhjalik projektikirjutamise materjal. Meie anname selle Sulle TASUTA (väärtus 24.17 eurot + km (29,00): Kuidas kirjutada edukaid projekte fondidele?

Kui koostad ettevõtluskoolituse raames äriplaani, sobib see esitamiseks:
toetuste (nt Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Töötukassa) ja laenude (Kredex, pangad) taotlemisel planeerimistööriistaks ettevõttele endale.

Kui Sa veel ei tea, milline on Sinu headest ideedest parim, siis kursuse jooksul analüüsid neid põhjalikult ning omad ülevaadet, millised on parimad lahendused lisafinantseerimise poolest.

KOOLITAJAD:

Anu LompKoolitaja Anu Lomp´i igapäevane töö on juhtimisteenuste osutamine ning äriplaanide ja projektide kirjutamine. Ta toonud hulgaliselt rahastusi EAS-i starditoetuse ja Töötukassa ettevõtluse alustamise toetuse taotlejatele väga erinevates valdkondades, lisaks on rahastatud erinevatest allikatest mitmeid tema poolt kirjutatud projekte. Anu Lomp on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis halduskorralduse erialal ning magistrikraadi haldusjuhtimise erialal, lisaks täiendanud end Tallinna Ülikoolis täiskasvanute koolituse valdkonnas. Tal on pikaajaline teenindusettevõtete ja nende üksuste juhtimise kogemus, k.a. kogemus rahvusvahelist transporditeenust pakkunud ettevõttest.

Rait_Talvik_ettevotluskoolitusRait Talvik on 15 aastase konsultandi- ja koolitajakogemusega ettevõtja. Oma karjääri jooksul on Rait toetanud nii väikeste kui suuremate ettevõtete arengut, samuti nõustanud töötuid ning tegelenud palju kodanikeühendustega. Raidi kompetentsid hõlmavad nii suhtlemispsühholoogiat kui käitumuslikke oskusi; juhtimis-, kaasamis- ja motiveerimisoskusi; ettevõtluse erinevaid aspekte (sh tootearendus, finantsplaneerimine, turundus); strateegilise mõtlemise ja -planeerimise oskusi; loovustehnikaid ja innovatsiooni; samuti projektipõhise töömudeli rakendamist erinevates eluvaldkondades.

JM_bwJürgen Mets on ettevõtlustreener, kes aitab ettevõtjatel oma ärisid kasvatada. Jürgenil on mitmekülgne äri ehitamise kogemus enda elust. Enne kui ta hakkas aitama teisi, tegutses ta müügiautomaatide, internetimüügi ning tarkvara arenduse ärides. Aastatega on ta õppinud, kuidas luua edukaid ettevõtteid, millel on alati kliente ning mille teenuste eest inimesed hea meelega maksavad. 2016 aastal töötas ta 22 ettevõttega ning aitas neil    keskmiselt kasvada 39,7%.

Osalustasu

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Ettevõtluskoolitus Stardiedu 56 ak.tundi+lisamoodulid:

Soodushind 1388 € + km*. Tavahind 1599 € + km*

Soodushind kehtib registreerimisel kuni 20.juuni 2017.

Info: 5074717 või 6263236, e-mail: ylle.kaar@projektid.ee

registreerun