Ettevõtluskoolitus Stardiedu 56h koos lisamoodulitega(mai/Tallinn)

Kas mul on äriplaani tarvis? Kui soovid taotleda ettevõtte alustamiseks toetust, siis kindlasti! Sõltumata kust toetust taotleda, Töötukassa, KredEx, pank vm, on üsna selge, et soovitakse näha, kas oled asjad läbi mõelnud. Saame hästi aru ka teisest “koolkonnast”, kes ülevad, et pane asi püsti ja hakka müüma. Ka müümisest ja kõigest muust olulisest räägime.

Koolitus sobib Sulle, kui plaanid alustada ettevõtlusega, oled firma äsja loonud või tahad paremat arusaamist ettevõtte majandamisest.

Ettevõtluskoolituse STARDIEDU teravik on suunatud äriplaani kavandamisele, koostamisele ja rahastuse taotlemisele esitamiseks. Lisaks saad põhiteadmised ettevõtlusest (turundus, finantsplaneerimine, raamatupidamine, maksundus, tööõigus, töötervishoid jms) sellises mahus, millega alustaval ettevõttel on võimalik toimivaid tööprotsesse alustada.

Stardiedu kava

Stardiedu põhipakett: 7 koolituspäeva (56 ak. tundi) 4.mai-14.juuni 2017 (5.05.; 10.05.; 16.05.; 17.05.; 23.05.; 30.05.; 14.06.)
* Iseseisva töö maht lisaks auditoorsele osale ca. 20 tundi

Lisamoodulid:
* Ettevõtlustreening Ideest kasumini: 3 koolituspäeva (24 ak. tundi) 8.05.; 22.05.; 5.06.
* Rahatarkus: planeeri, säästa, kasvata!: 2 koolituspäeva (12 ak. tundi) 4.05.; 31.05.
* Fookusgrupp: 2 ak. tundi (räägime väikeses grupis põhjalikumalt Sinu äriplaanist) 6.06.
*
Iseseisva töö maht lisaks auditoorsele osale ca. 15 tundi

NB! Kui sa soovid osaleda vaid põhipaketi loengutes, võta meiega ühendust. Kontaktandmed allpool.

Kõik koolituspäevad toimuvad kell 10.00 – 17.15
(Rahatarkuse koolituspäev toimub 10.00-15.30 – 6 ak. tundi).
Koolituse läbinutele antakse tõend koolitusel osalemise kohta.
Koolitus lõppeb äriplaani esitlusega.

äriplaani analüüs projektiekspert stardiedu ettevõtluskoolitus

Selle koolituse plussid analoogsete ees:

  • NB! Uuendusena anname äriplaani konkurentsianalüüsi tegemiseks Sulle konkurentide majandusaasta aruanded ja finantsnäitajad.
  • Anname koolitusel ka individuaalset nõu, välkkonsultatsioone või Sinu soovi korral kommenteerime Sinu projektide ideid.
  • Jagame oma kogemusi ning toome näiteid rahastatud projektidest.
  • Räägime mitte ainult edust, vaid ka suurtest ebaõnnestumistest, millest saad õppida.
  • Meie spetsialistid analüüsivad äriplaane koolituse jooksul ja kuni 3 nädalat pärast koolituse lõppu täiesti TASUTA!
  • Materjal: Ettevõtluskoolitusele lisaks on mõistlik fondide hingeelu tundmaõppimiseks hankida põhjalik projektikirjutamise materjal. Meie anname selle Sulle TASUTA (väärtus 24.17 eurot + km (29,00): Kuidas kirjutada edukaid projekte fondidele?

Kui koostad ettevõtluskoolituse raames äriplaani, sobib see esitamiseks:

  • toetuste (nt Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Töötukassa)
  • ja laenude (Kredex, pangad) taotlemisel
  • planeerimistööriistaks ettevõttele endale.

Kui Sa veel ei tea, milline on Sinu headest ideedest parim, siis kursuse jooksul analüüsid neid põhjalikult ning omad ülevaadet, millised on parimad lahendused lisafinantseerimise poolest.

KOOLITAJAD

Meeli_Vaikjarv_ettevotluskoolitus-ettevõtlustoetus

Meeli Vaikjärvel on üle seitsme aasta töökogemust EAS-is alustavate ettevõtete nõustamisel ja äriplaanide hindamisel. Viimased neli aastat tegelenud täiskasvanute koolitamisega (kutsekvalifikatsiooni tase 5). Meeli on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis programmeerijana, magistrikraadid Tallinna Ülikoolis organisatsioonikäitumise erialal ning Tartu Ülikoolis religiooniuuringute erialal. Enne konsultandi- ja koolitajatööd töötanud mitmete ettevõtete pearaamatupidajana.

Hanna Jõgi uus piltHanna Jõgi on alates 2006. aastast töötanud konsultandina erinevates valdkondades nagu näiteks MTÜde juhtimine, kommunikatsioon ja personalijuhtimine. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli turunduse ja juhtimise, suhtekorralduse ja TTÜ-s personalitöö ja -arenduse erialad. Lisaks on ta läbinud NLP Practitioner väljaõppe. Hanna on omab koolitamiskogemust alates 2007. aastast ja hetkel juhib oma personalijuhtimise teenuseid ning koolitusi pakkuvat ettevõtet PersonaliDisain.

 

Jürgen MJM_bwets on ettevõtlustreener, kes aitab ettevõtjatel oma ärisid kasvatada. Jürgenil on mitmekülgne äri ehitamise kogemus enda elust. Enne kui ta hakkas aitama teisi, tegutses ta müügiautomaatide, internetimüügi ning tarkvara arenduse ärides. Aastatega on ta õppinud, kuidas luua edukaid ettevõtteid, millel on alati kliente ning mille teenuste eest inimesed hea meelega maksavad.

Heli_crop_v1  Heli Lehtsaar-Karma on töötanud Äripäevas ja Finantsinspektsioonis. Finantsinspektsioonis oli tema töö rahateemadel praktiliste nõuannete jagamine tarbijaveebi minuraha.ee ning meedia vahendusel. Samuti on Heli koolitanud Smarteni, Estiko Plastari, G4S-i, Eesti Posti, Innove jpt organisatsioonide töötajaid ning üldhariduskoolide 6.–12. klasside õpilasi ja nende õpetajaid. Ta on koostanud töö- ja õppimisvõimalusi tutvustava veebilehe www.rajaleidja.ee rubriigi “Rahaasjad”, kust leiab infot rahaasjade planeerimise, karjääri ja raha seose, samuti raha kogumise, investeerimise, pensionide ning laenude kohta. Helil on magistrikraad sotsiaalteaduses ja ta on läbinud tarbijate finantsnõustamise koolituse.

Leonore_crop_v1Leonore Riitsalu on tegelenud finantskirjaoskuse uurimise ja propageerimisega aastast 2008. Finantsinspektsioonis algatas ja vedas ta avaliku- ja erasektori koostööprojekte, sealhulgas riikliku finantskirjaoskuse edendamise programmi loomist ja rakendamist. Leonore esindas Eestit OECD rahvusvahelises finantshariduse võrgustikus ja on PISA 2012 finantskirjaoskuse testi Eesti tulemuste analüüsi autor. Tartu Ülikoolis on ta valikainete Rahatarkus ja Financial Literacy and Behavioural Finance ning EBS-is Tarbijakäitumise lektor. Leonore on läbinud Tartu Ülikooli täiendkoolituse „Õppimise ja õpetamise meetodid kõrgkoolis“.

Osalustasu

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Ettevõtluskoolitus Stardiedu 56 ak.tundi+lisamoodulid:

Soodushind 1388 € + km*. Tavahind 1599 € + km*

Soodushind kehtib registreerimisel kuni 26. aprill 2017.

Info: 5074717 või 6263236, e-mail: ylle.kaar@projektid.ee

registreerun ettevõtluskoolitusele äriplaan projektiekspert stardiedu