Ettevõtluskoolitus Stardiedu Tartus / September

Kas mul on äriplaani tarvis? Kui soovid taotleda ettevõtte alustamiseks toetust, siis kindlasti! Sõltumata kust toetust taotleda, Töötukassa, KredEx, pank vm, on üsna selge, et soovitakse näha, kas oled asjad läbi mõelnud. Saame hästi aru ka teisest “koolkonnast”, kes ülevad, et pane asi püsti ja hakka müüma. Ka müümisest ja kõigest muust olulisest räägime.

Koolitus sobib Sulle, kui plaanid alustada ettevõtlusega, oled firma äsja loonud või tahad paremat arusaamist ettevõtte majandamisest.

Stardiedu Põhipakett: 7 koolituspäeva (56 akad. tundi) 
Koolituse kuupäevad: 5 / 9 / 12 / 15 / 19 / 23 / 30.09

Ettevõtluskoolituse STARDIEDU teravik on suunatud äriplaani kavandamisele, koostamisele ja rahastuse taotlemisele esitamiseks. Lisaks saad põhiteadmised ettevõtlusest (turundus, finantsplaneerimine, raamatupidamine, maksundus, tööõigus, töötervishoid jms) sellises mahus, millega alustaval ettevõttel on võimalik toimivaid tööprotsesse alustada.

Stardiedu kava

Lisamoodulid:

IDEEST KASUMINI: 3 koolituspäev (3x 8 akad.tundi) vahemikus 5 – 30 september 2016

Me soovime, et Stardiedu koolitus oleks Sulle hüppelauaks Sinu esimese 1000€ teenimisel, mitte vaid äriplaani koostamisel.
Ideest Kasumini Intensiivkursuse läbimise tulemusel on Sul:
1. Testitud ja kasumlik ettevõtlusidee;
2. unikaalne pakkumine, mis tõmbab kliente ligi;
3. Toimiv ja hinnatud preemium klassi teenus.

Loe Ideest Kasumini Intensiivkursusest lähemalt: Ideest Kasumini Intensiivkursuse kava

FOOKUSGRUPP: 2 akad. tundi (26.09.2016)

Väikeses, 2-4 inimesega, grupis käsitletakse iga äriplaaniga seonduvaid küsimusi eraldi ning leitakse võimalused tekkinud takistuste ületamiseks. Fookusgrupp on väga hea koht enda äriplaan enne kaitsmist üle vaadata ning leida motivatsiooni eduka lõpu poole liikumiseks.

äriplaani analüüs projektiekspert stardiedu ettevõtluskoolitus

Selle koolituse plussid analoogsete ees:

  • NB! Uuendusena anname äriplaani konkurentsianalüüsi tegemiseks Sulle konkurentide majandusaasta aruanded ja finantsnäitajad.
  • Anname koolitusel ka individuaalset nõu, välkkonsultatsioone või Sinu soovi korral kommenteerime Sinu projektide ideid.
  • Jagame oma kogemusi ning toome näiteid rahastatud projektidest.
  • Räägime mitte ainult edust, vaid ka suurtest ebaõnnestumistest, millest saad õppida.
  • Meie spetsialistid analüüsivad äriplaane koolituse jooksul ja kuni 3 nädalat pärast koolituse lõppu täiesti TASUTA!
  • Materjal: Ettevõtluskoolitusele lisaks on mõistlik fondide hingeelu tundmaõppimiseks hankida põhjalik projektikirjutamise materjal. Meie anname selle Sulle TASUTA (väärtus 24.17 eurot + km (29,00): Kuidas kirjutada edukaid projekte fondidele?

Kui koostad ettevõtluskoolituse raames äriplaani, sobib see esitamiseks:

  • toetuste (nt Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Töötukassa)
  • ja laenude (Kredex, pangad) taotlemisel
  • planeerimistööriistaks ettevõttele endale.

Kui Sa veel ei tea, milline on Sinu headest ideedest parim, siis kursuse jooksul analüüsid neid põhjalikult ning omad ülevaadet, millised on parimad lahendused lisafinantseerimise poolest.

KOOLITAJAD

Ettevõtluskoolituse põhipakett

Meeli_Vaikjarv_ettevotluskoolitus-ettevõtlustoetusMeeli Vaikjärvel on üle seitsme aasta töökogemust EAS-is alustavate ettevõtete nõustamisel ja äriplaanide
hindamisel. Viimased neli aastat tegelenud täiskasvanute koolitamisega (kutsekvalifikatsiooni tase 5). Meeli on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis programmeerijana, magistrikraadid Tallinna Ülikoolis organisatsioonikäitumise erialal ning Tartu Ülikoolis religiooniuuringute erialal. Enne konsultandi- ja koolitajatööd töötanud mitmete ettevõtete pearaamatupidajana.

Hanna Jõgi uus pilt

Hanna Jõgi on alates 2006. aastast töötanud konsultandina erinevates valdkondades nagu näiteks MTÜde juhtimine, kommunikatsioon ja personalijuhtimine. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli turunduse ja juhtimise, suhtekorralduse ja TTÜ-s personalitöö ja -arenduse erialad. Lisaks on ta läbinud NLP Practitioner väljaõppe. Hanna on omab koolitamiskogemust alates 2007. aastast ja hetkel juhib oma personalijuhtimise teenuseid ning koolitusi pakkuvat ettevõtet PersonaliDisain.

ylle.muguÜlle Mugu on lõpetanud Tartu Ülikooli haridusteaduste magistrina, talle on väljastatud täiskasvanute koolitaja 6.taseme kutse.  Ülle on töötanud mitmetes organisatsioonides nii personalijuhina kui ka töökeskkonna spetsialistina.  Alates aastast 2013 on Ülle Mugu ka Äripäeva käsiraamatute kaasautor (töökeskkonna dokumendid ja personalitöö dokumendid).

 

Osalustasu

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

* Ettevõtluskoolituse põhipakett: kiiremate soodushind koolitussarjale (kuni 22. august) on 696 . Tavahind 898 € 

* Lisafookusgrupp 79  ja 99 

* Ideest Kasumini 497 €

Hindadele lisandub käibemaks (20%).

Info: 5620 9033 või 6263236, e-mail: jaanus.valdmaa@projektid.ee

Asukoht: Tartu Loodusmaja, Lille 10, Tartu

registreerun ettevõtluskoolitusele äriplaan projektiekspert stardiedu