Stardiedu 56h Tallinnas (28.04-20.05)

Uus Stardiedu juunis 2014, vt siia.

Koolitus toimub Telliskivi 60A, Tallinn.

Teha äriplaan või mitte?

Kindlasti tuleb teha, kui soovid taotleda ettevõtte alustamiseks toetust. Olgu selleks Töötukassa, EAS, Kredex, pank vm, kust toetust taotleda.

On üsna selge, et nad soovivad näha, et oled asjad läbi mõelnud. Saame hästi aru ka teisest “koolkonnast” kes ülevad, et pane asi püsti ja hakka müüma. Ka müümisest ja kõigest muust olulisest räägime.

Aeg: 7 koolituspäeva (56 akad. tundi) vahemikus 28.04 – 20.05.2014.

Sihtgrupp: Koolitus sobib Sulle, kui plaanid alustada ettevõtlusega või oled firma äsja loonud ning Sul on juba eelteadmised või kokkupuude ettevõtlusega. See on esimene hea ja reaalne samm oma äri suunas.

Koolituse tutvustus

Ettevõtluskoolituse teravik on suunatud äriplaani kavandamisele ja koostamisele. äriplaani analüüs projektiekspert stardiedu ettevõtluskoolitus

Lisaks saad põhiteadmised ettevõtlusest (turundus, finantsplaneerimine, raamatupidamine, maksundus, tööõigus, töötervishoid jms) sellises mahus, mida vajab alustav ettevõtja.

 

Selle koolituse plussid analoogsete ees:

  • Anname koolitusel ka individuaalset nõu, välkkonsultatsioone või Sinu soovi korral kommenteerime Sinu projektide ideid.
  • Jagame oma kogemusi ning toome näiteid rahastatud projektidest.
  • Räägime mitte ainult edust, vaid ka suurtest ebaõnnestumistest, millest saad õppida.
  • Meie spetsialistid analüüsivad äriplaane koolituse jooksul ja kuni 3 nädalat pärast koolituse lõppu täiesti TASUTA!

Kui koostad ettevõtluskoolituse raames äriplaani, sobib see esitamiseks:

  • toetuste (nt Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Töötukassa)
  • ja laenude (Kredex, pangad) taotlemisel
  • planeerimistööriistaks ettevõttele endale.

Kui Sa veel ei tea, milline on Sinu headest ideedest parim, siis kursuse jooksul analüüsid neid põhjalikult ning omad ülevaadet, millised on parimad lahendused lisafinantseerimise poolest.

Koolitajad

kristokrumm_pilt1Kristo Krumm on pikaajalise müügi- ja turundustaustaga magistrikraadiga koolitaja – keskastmejuht. Ta on töötanud erinevates ettevõtetes müügi- ja turundusjuhi ametikohtadel ning teinud koostööd erinevate majandussektorite ettevõtetega. Koolitajana on ta tegev aastast 2005, olles nii praktiku kui ka õpetaja rollis. Kristo käsitleb loengu teemasid nii teoreetilistest kui ka praktilistest lähtekohtadest.

Meeli_Vaikjarv_ettevotluskoolitus-ettevõtlustoetusMeeli Vaikjärv – üle seitsme aasta töökogemust EAS-is alustavate ettevõtete nõustamisel ja äriplaanide hindamisel, akrediteeritud konsultant (IV tase). Meeli on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis programmeerijana ning magistrikraadi Tallinna Ülikoolis organisatsioonikäitumise erialal. Praegu seotud antropoloogia õpingutega Tartu Ülikoolis. Enne konsultanditööd töötanud mitmete ettevõtete pearaamatupidajana.

Kai_Krashevski_Projektiekspert1Projektiideede analüüsija Kai Krashevski igapäevane töö on projektiideede analüüsimine, finantseerijate leidmine, projektitaotluste ja äriplaanide koostamine. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli (filoloogia), õppinud vahetusüliõpilasena Sankt-Peterburgi Riiklikus Ülikoolis ning omandab Estonian Business Schoolis magistrikraadi (rahvusvaheline ärijuhtimine). Kail on 5aastane töökogemus rahvusvahelises tootmisettevõttes.

 

Peeter_Partel_ettevotluskoolitusPeeter Pärtel – ettevõtja ja investor. Peetril on kogemust mitme väikeettevõttega alustamisel – mõni neist on ebaõnnestunud (tuleohutus) ning mitmed tegutsevad edukalt (raamatupidamine, koolitused, kirjastamine). Investorina paigutab Peeter enda ja teiste inimeste raha Tallinna korteritesse, mille haldamisega ta ka ise tegeleb. Raamatupidamise valdkonna suurimad saavutused on seotud ettevõtete raha tagasisaamisega Maksu- ja Tolliametilt situatsioonides, mil need tundusid nende ettevõtete jaoks juba lootusetud.

 

 

Osalustasu

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner.

Ettevõtluskoolituse põhipakett: kiiremate soodushind koolitussarjale (kuni 21.04.2014.) on 696 eurot + km. Tavahind 896 eurot + km.

 


registreerun ettevõtluskoolitusele äriplaan projektiekspert stardiedu
 

Koolituste päevakava

9.00-10.30 I Sessioon
10.30-10.45 paus
10.45-12.15 II Sessioon
12.15-13.00 lõuna
13.00-14.30 III Sessioon
14.30-14.45 paus
14.45-16.15 IV Sessioon