Koolituskeskuse seminariruumid Tallinna kesklinnas

Otsid ajutist ruumi privaatseks kontoriks? Meil on pakkuda 17 erinevas suuruses ruumi Tallinna kesklinnas. Seoses eriolukorraga ootavad meie koolitusruumid kasutajaid. Pakkuda on kiire internet, arvutid, mikrofonid, veebikaamerad jms, mis võimaldavad Sul teha videosilla vahendusel oma tööd.

Osad ruumid on täiesti eraldi. Seega teistega kokku ei puutu.

Saad enda käsutusse ka privaatse kohvimasina, nõud jms.

Samuti on ruume Tartus ja Pärnus.

Huvi korral võta ühendust ja räägime läbi koolituskeskus@projektid.ee 50 10 425 Markus Kõiv
—————————————————————————————————-

Seminariruumid Tallinna linna südames Endla 4.

Ruumid asuvad 2., 3., 4. ja 5. korrusel. Keskuses on 17 täisvarustuses koolitusruumi. Lisaks kööginurk. Ühistransport maja ees, soodne parkimine paariminutilise jalutuskäigu kaugusel.

Seminariruumide broneerimine: koolituskeskus@projektid.ee tel 626 3236

Mahutavus
Seminariruum Päevahind Tunnihind Suurus U-kujus Koosolekulaud Klassiruumina laudadega Teatristiilis ehk toolid (sh klapptoolid)
Jakobson 70 14 36 m2 20 25 30
Tammsaare 60 12 25 m2 15 12 20
Hurt 40 8 12 m2 6
Koidula 60 12 25 m2 15 12 20
Suits 50 10 17 m2 8 10 12

Hindadele lisandub käibemaks.

Seminariruumide plaan:

Seminariruum Jakobson:

Seminariruum Suits:

Seminariruum Tammsaare:

Seminariruum Hurt:

Seminariruum Koidula:

Seminariruume on võimalik rentida tunni- ja päevakaupa
Kiire internetiühendus, wifi või kaabel. Projektor, teisaldatav ekraan, kõlarid, tahvlid. Kõike on võimalik ka eraldi rentida (10 dataprojektorit, 77 äriklassi sülearvutit, ekraan jms koolitustarvikuid). Soodne parkimine jalutuskäigu kaugusel, ühistranspordi peatus maja ees.

Seminariruumide hinna sees on: dataprojektor, lektoriarvuti, wifi, pabertahvel, markerid, valge paber, veekeedukann, kohvikann või presskann ja/või termos, tassid, lusikad, suhkrutoos, piimakann, külmkapi kasutus.

Meil on kohviautomaat, mis pakub erinevaid kohvijooke (tavaline kohv, espresso, cappuccino), kakaod ja kuuma šokolaadi. Ühe joogi hind on 1,50€ ning maksta saab nii sularahas kui pangakaardiga.

Lektorid ei pea enam koolitusmaterjalide printimiseks/paljundamiseks linna pealt võimalust otsima, vaid saavad seda teha mugavalt meie koolituskeskuses.
Ühepoolse A4 lehe hind on 7 senti+km.

Parkimise info: http://www.projektid.ee/parkimine