Turunduse ABC vabaühendustele

16. jaanuaril, 2014

Endla 15/Lõkke 2, Tallinnprojektikirjutamise koolitus projektiekspert logoga

Hea vabaühenduse juht! 

Usutavasti oled vahel tundnud, et hoolimata õilsast eesmärgist ja suurest panusest ei jõua sinu ühenduse sõnum alati kas piisavalt paljude või teinekord lihtsalt õigete inimesteni. Kindlasti on veel täiendavaid võimalusi, kuidas Sinu ja Sinu organisatsiooni tänuväärne tegevus ühiskonnas veelgi nähtavamaks, kuuldavamaks ja mõjukamaks muuta! 

Tulemas on spetsiaalselt kolmandale sektorile suunatud koolitus „Turunduse ABC vabaühendustele“ 

See koolitus on Sulle, kui oled vastutav oma organisatsioonis suhete eest oluliste sihtgruppidega (näiteks liikmed, kliendid, toetajad, meedia, avalikkus jne) või lausa otseselt turundustegevuste eest ning oled oma tegevuses vahel tundnud, et Sinu vajad uusi mõtteid, kuidas ühenduse tegevus võiks olla olulisi sihtgruppe silmas pidades tulemuslikum. 

 

Tule koolitusele ja vaatame üle põhitõed turunduse ja selle võimaluste kohta Sinu organisatsioonis! 

 

Koolituse eesmärk:  Anda Sulle põhiteadmised turunduse olemusest ning sellest, kuidas oma organisatsioon või selle idee veelgi paremini nähtavale tuua. Praktiliste harjutustega saab selgemaks Sinu ühenduse turundusfookus ja eesmärgid, mida saad hiljem oma organisatsiooni igapäevategevuses kasutada. Samuti  pakkuda võimalikult palju erinevaid kasulikke tehnikaid ja mõttepunkte, mis aitaksid Sul turundust teadlikumalt oma igapäeva tegevustesse sõlmida.

 

Käsitletavad teemad: 

  • Milleks ja milline turundus vabaühendusele? 
  • Mis kasu Sa turundusest saad?
  • Kuidas püstitada oma turundustegevuse eesmärke? 
  • Kuidas jõuda „õigete“ inimesteni? 
  • Mida Sa tegelikult „müüd“? 
  • Mis eristab Sind teistest? 
  • Kuidas Sina saad ennast võimalikele toetajatele nähtavaks ja kuuldavaks 
    teha? 
  • Kuidas leida partnereid ja sponsoreid oma tegevuse toetamiseks?

Boonus! Anname Sulle materjali rahastusvõimalustest MTÜ ja avalikule sektorile. Pausidel saad nende kohta nõu küsida meie spetsialistidelt. 
(Jaotusmaterjalid sisaldavad üle 20 mittetulundus- ja avalikule sektorile suunatud konkursi lühikirjelduse) 

 

Koolitaja:

Hanna Jõgi uus piltHanna Jõgi on alates 2006. aastast töötanud konsultandina erinevates valdkondades. Ta on tegelenud kolmanda sektori organisatsioonide asutamise ja juhtimise nõustamisega, olnud erinevate ettevõtete suhtekorralduskonsultant ning nõustanud, kirjutanud ja juhtinud erinevaid selle valdkonna projekte. Hanna omab koolitamiskogemust alates 2007. aastast. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas turunduse ja juhtimise ning sotsiaalteaduskonnas suhtekorralduse erialad. Lisaks on ta läbinud NLP Practitioner väljaõppe.

 

Osalustasu

Registreerudes enne 9. jaanuarit 2014 (sh), kehtib kiiremate soodushind 65 eurot + km, tavahind 78 eurot + km.

Tulge koos! Ühest asutusest on mõistlik tulla mitmekesi, siis kehtib igale järgmisele registreerunule 20% soodustus, mis lisandub ka kiiremate soodushinnale.

Tasu sisaldab jaotusmaterjali paberkandjal ning tervislikke suupisteid.

 

 

 

 registreerun ettevõtluskoolitusele äriplaan projektiekspert stardiedu

Rohkem infot koolituse kohta küsi Mariana Mutso 58058101, koolitusjuht@projektid.ee