Koolitus “Täiskasvanud õppija eripärad ja vajadused” 7.-8.juuni 2019 Tallinnas

Kas Sa juba koolitad täiskasvanuid? Või alles mõlgutad mõtteid selles suunas? Kui vastasid emmale-kummale küsimusele jaatavalt, siis see koolitus on just Sulle!

See 2-päevane koolitus on I moodul koolitusest „Täiskasvanute koolitamine ja juhendamine“ Koolitust on võimalik läbida ka eraldi.

Koolituse sihtrühm: Koolitus on suunatud kõigile, kel soov koolitada täiskasvanuid või kes seda teevad ning soovivad oma tööd mõtestada.
Koolituse läbimine aitab kaasa täiskasvanute koolitaja kutseeksami eneseanalüüsi koostamisele. Eneseanalüüsis on vaja muuhulgas kirjutada, kuidas koolitaja väärtustab täiskasvanud õppijat, kuidas lähtub oma töös täiskasvanud õppija eripäradest ja erivajadustest.

Koolituse läbimisel õppija:

* reflekteerib end täiskasvanud õppijana
* kirjeldab, kuidas koolitaja või juhendajana väärtustab täiskasvanud õppijat
* selgitab, kuidas lähtub oma töös täiskasvanud õppija eripäradest ja erivajadustest

Õppe alustamise eelduseks on lühikese enesetutvustuse saatmine koolituse eel. Maht kuni 1 A4 lk: osaleja kirjutab oma kogemustest täiskasvanute koolitamisel või soovist sellega tegelema hakata, tutvustab enda haridusteed ja sõnastab oma ootusi koolitusele.

Koolituse kogumaht: 14 ak h auditoorset õpet, 6 ak h iseseisvat tööd (sh enesetutvustus ja „Täiskasvanute koolitaja eetikakoodeksi“ läbitöötamine)
Õppekava leiad SIIT

Koolituse toimumisaeg:
7.juunil kell 11.00-17.30
8.juunil kell 10.00-16.45

Koolituse asukoht
Koolitus toimub aadressil Endla 4, 5. korrus, Tallinn.

Väljastatavad dokumendid:
Hindamise läbinud õppijale väljastatakse tunnistus, muul juhul tõend koolitusel osalemise kohta.

Koolitajad:

Uku mustvalgeUku Visnapuu koolitab suhtlemis- ja koostööoskusi aastast 1999, koolitajate koolitusi teeb aastast 2008. Tal on kõrgharidus Tartu Ülikoolist: sotsioloogia, sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika ning täiskasvanute koolitaja tase 7 kutse. Uku disainib aktiivõppe meetodeid ja õppematerjale, on üks ETKA Andras “Koolitaja käsiraamatu” autoreid. Ta toetab koolitajaid ka mentorina ja visualiseerib (joonistab üles) koosolekuid ja koolitusi. Uku konsulteerib koolitajaid kutseeksamiks valmistumisel. Videonäidised tema tööst: about.me/uku

Artur Räpp must-valgeArtur Räpp alustas koolitamist aastal 1998, samal aastal kui asus õppima Tallinna ülikoolis matemaatika- informaatika õpetaja erialal. Sellest ajast kuni siiani on ta nägemispuudega inimestele õpetanud arvutit, kuid lisaks tegelenud ka erivajadustega inimeste abivahenditega, füüsilise keskkonna ja tarkvarade ja kodulehtede ligipääsetavusega. Sellel kursusel tutvustab ta võimalusi kuidas õpetamisel arvestada erivajadustega inimestega.

Osalustasu

Koolituse maksumus on 169 eurot, millele lisandub 20% käibemaks (võimalik tasuda mitmes jaos).

Koolituse hind sisaldab materjale, kohvipause ja snäkke.

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Koolituskavas võib ette tulla muudatusi.

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust.

Kristin Varm
kristin.varm@projektid.ee
Tel 58 058 101

registreerun ettevõtluskoolitusele äriplaan projektiekspert stardiedu