Hea e-teenuse kuu tõi kiitust ligi poolesajale e-lahendusele

Eesti arvutikasutajad kiitsid novembris hea e-teenuse kuu raames ühtekokku 47 erinevat e-lahendust. Kõiki kiitust teeninud e-lahendusi kutsutakse kandideerima ka Eesti parima e-teenuse konkursile, mille võitjad saadetakse e-Eesti au kaitsma maailma parimate e-lahenduste võistlusele World Summit Award (WSA) 2011.

Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Partsi sõnul on tunnustamine vajalik ning näitas, et enam hinnatakse teenuseid, millest on inimestele praktilist kasu. „WSA konkursist osavõtt toob meie teenustele loodetavasti rahvusvahelist tunnustust ning kasulikke kontakte ka välismaalt, luues ekspordivõimalusi ja eeldusi välisinvesteeringute kaasamiseks,“ lisas Parts.

Hea e-teenuse kuu ajal teenisid veebilehe http://www.e-konkurss.net vahendusel internetikasutajatelt enim kiitust eestlaste loodud majandustarkvara ERPLY ja Maa-ameti  kaardiserver. Mitmel korral kiideti riigiportaali eesti.ee, Swedbanki ja SEBi netipankasid, sooduspakkumiste keskkondi Cherry.ee ja Deal24, Mobiil ID-d, korteriühistutele mõeldud veebipõhist tarkvara korteriyhistu.net ning Pilet.ee ja Piletilevi piletiostukeskkondi.

Loe artiklit täies mahus struktuurifondid.ee