Ettevõtluskoolitus Stardiedu jaanuar 2015 (56 h) Tallinnas

Koolitus toimub Tallinnas, Endla 4.

Teha äriplaan või mitte?

Kindlasti tuleb teha, kui soovid taotleda ettevõtte alustamiseks toetust. Olgu selleks Töötukassa, Kredex, pank vm, kust toetust taotleda.

On üsna selge, et nad soovivad näha, et oled asjad läbi mõelnud. Saame hästi aru ka teisest “koolkonnast” kes ülevad, et pane asi püsti ja hakka müüma. Ka müümisest ja kõigest muust olulisest räägime.

Aeg: Ettevõtluskoolituse põhipakett 7 koolituspäeva (56 akad. tundi) vahemikus 14.jaan. – 30. jaan. 2015.

Lisavalikud:
Internetiturunduse workshop 5 koolituspäeva (40 akad. tundi) 16.-20. veebruar 2015. Videoturunduse workshop 2 koolituspäeva (9 akad. tundi) veebruar 2015.

Sihtgrupp: Koolitus sobib Sulle, kui plaanid alustada ettevõtlusega või oled firma äsja loonud ning Sul on juba eelteadmised või kokkupuude ettevõtlusega. See on esimene hea ja reaalne samm oma äri suunas.

Koolituse tutvustus

Ettevõtluskoolituse teravik on suunatud äriplaani kavandamisele ja koostamisele. äriplaani analüüs projektiekspert stardiedu ettevõtluskoolitus

Lisaks saad põhiteadmised ettevõtlusest (turundus, finantsplaneerimine, raamatupidamine, maksundus, tööõigus, töötervishoid jms) sellises mahus, mida vajab alustav ettevõtja.

 

Selle koolituse plussid analoogsete ees:

  • NB! Uuendusena anname äriplaani konkurentsianalüüsi tegemiseks Sulle konkurentide majandusaasta aruanded ja finantsnäitajad.
  • Anname koolitusel ka individuaalset nõu, välkkonsultatsioone või Sinu soovi korral kommenteerime Sinu projektide ideid.
  • Jagame oma kogemusi ning toome näiteid rahastatud projektidest.
  • Räägime mitte ainult edust, vaid ka suurtest ebaõnnestumistest, millest saad õppida.
  • Meie spetsialistid analüüsivad äriplaane koolituse jooksul ja kuni 3 nädalat pärast koolituse lõppu täiesti TASUTA!
  • Materjal: Ettevõtluskoolitusele lisaks on mõistlik fondide hingeelu tundmaõppimiseks hankida põhjalik projektikirjutamise materjal. Meie anname selle Sulle TASUTA (väärtus 24.17 eurot + km (29,00): Kuidas kirjutada edukaid projekte fondidele?

Kui koostad ettevõtluskoolituse raames äriplaani, sobib see esitamiseks:

  • toetuste (nt Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Töötukassa)
  • ja laenude (Kredex, pangad) taotlemisel
  • planeerimistööriistaks ettevõttele endale.

Kui Sa veel ei tea, milline on Sinu headest ideedest parim, siis kursuse jooksul analüüsid neid põhjalikult ning omad ülevaadet, millised on parimad lahendused lisafinantseerimise poolest.

Lisavalikud

Internetiturunduse workshop
Lubadus:
– Valmib veebileht, kus kohtuvad kliendi ja Sinu ärilised eesmärgid.
– Saad väärt nõu turunduse, müügi ja sisuloome osas – nii uues veebis kui selle väliselt.
– Saad teadmised, kuskohast inimesed oma uuele veebilehele kasumlikult tuua.

Selle jaoks, et ettevõtte üldse ellu jääks alguses ja kasvaks, on vaja teha müüki. Veebileht on tänases inforägastikus ülioluline osa kogu selles protsessis. See kas aitab tehinguid otse seal sõlmida, päringuid küsida, Sulle helistama inimese panna või luua piisavalt usaldust juba teatud pakkumise faasis. Kui Sa oled seda teinud oskamatult, siis on see vaid paremal juhul visiitkaart, aga selle kasu ei oska Sa mõõta. Digiagentuurist Lavii tulevad 3 inimest koolitama ja rääkima sellest, kuidas veebileht on vaja planeerida, milline peab olema struktuur, kuidas kõnetada kasutajat, mis sisu seal peab olema ja mis sisu sinna ei tohiks panna, nõuanded selle sisu loomiseks. Kui see on paigas, on aeg valida õige (valmis) kujundus ja seda enda vajaduste järgi veidi kohendada ning sisu sinna sisse viia ja veebileht püsti panna. Viimases etapis on vaja inimesed kohale tuua ja ka nende käitumist veebilehel mõõta.

Kokkuvõttes: Planeerime – Loome sisu – Viime veebilehe reaalselt ellu – Toome kasutajad veebilehele läbi reklaamide.

Videoturunduse workshop
Lubadus:
Koolitusel saad teada, miks ja kuidas kasutada YouTube turunduskanalina, teeme selgeks video tootmise põhitõed ning praktilises osas filmime üles ettevõtte tutvustusvideo.
NB! Tehnilise varustuse (kaamera, arvuti jms) puudumine ei ole takistuseks.

KOOLITAJAD

Ettevõtluskoolituse põhipakett

Koolitaja Anu Lomp´i igapäevane töö on juhtimisteenuste osutamine ning äriplaanide ja projektide kirjutamine. Ta toonud hulgaliselt rahastusi EAS-i starditoetuse ja Töötukassa ettevõtluse alustamise toetuse taotlejatele väga erinevates valdkondades, lisaks on rahastatud erinevatest allikatest mitmeid tema poolt kirjutatud projekte. Anu Lomp on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis halduskorralduse erialal ning magistrikraadi haldusjuhtimise erialal, lisaks täiendanud end Tallinna Ülikoolis täiskasvanute koolituse valdkonnas. Tal on pikaajaline teenindusettevõtete ja nende üksuste juhtimise kogemus, k.a. kogemus rahvusvahelist transporditeenust pakkunud ettevõttest.

Hanna Jõgi uus pilt

Hanna Jõgi on alates 2006. aastast töötanud konsultandina erinevates valdkondades. Ta on tegelenud kolmanda sektori organisatsioonide asutamise ja juhtimise nõustamisega, olnud erinevate ettevõtete suhtekorralduskonsultant ning nõustanud, kirjutanud ja juhtinud erinevaid projekte. Hanna omab koolitamiskogemust alates 2007. aastast.Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas turunduse ja juhtimise ning sotsiaalteaduskonnas suhtekorralduse erialad. Lisaks on ta läbinud NLP Practitioner väljaõppe.

Diana TandruDiana Tandru on lektori ning õppejõuna viinud läbi loenguid majanduse, äri, turunduse ja õiguse valdkonna ainetes. Ta on eksperdina osalenud erinevates rühmatöödes ettevõtlusõppe edendamise kava koostamisel ning seotud projektiga Ettevõtlusteater. Diana on õigusteaduste magister ning varem töötanud pangas, tänu millele omab ta mitmekülgset kogemust finantseerimistehingute nõustamisel, krediidilepingute sõlmimisel ning asjaõiguse valdkonnas, ennekõike kinnisasjade koormamise küsimustes. Ettevõtjana on ta nõustanud kliente kõigis ettevõtlusega seonduvates õigusküsimustes, peamiselt äriõiguse valdkonnas, aga omab ka õigusalase nõustamise kogemust tsiviilkohtuvaidlustes ning suhtlemisel avaliku sektori asutuste ja erasektori ettevõtetega.

Internetiturunduse workshop

Timo PorvalTimo Porval
Kogu teenuseäri sündiski sellest, et Timot ajas närvi, millise suhtumisega veebilehti tehakse ning kui vähe keskendutakse kliendi ärile ja sellele, et töö peab tekitama mõõdetava kasu. Muidu polegi ju tööl ja turundusel mõtet. Internetiturndus on just see, mida ta igapäevaselt sööb ja hingab. Ja selle kõige juures on talle oluline win-win-win mudel. Täpsemalt: kogu tööst peab võitma klient, siis kliendi klient ja lõpuks ka Lavii meeskond ise. Vaid nii on see mudel jätkusuutlik. Kui vajate, et turundus ja müük korda ja mõõdetavaks saaks, siis on vaja just selle mehe poole pöörduda.

Henri PalmarHenri Palmar
Henril on täna kaks peamist suunda, millega tegeleda. Nendest esimene on see, et viia kliendi projektid ellu ja hoida kõiki osapooli tegelemast asjadega, mis ei too lõpuks mõõdetavat kasu. Ikka ja jälle jäädakse liiga pikalt pidama värvitoonide või logo muutmisesse, aga on kordades olulisemaid elemente, mis aitavad lõpuks päringuid saada või müüki teha. Samuti paneb projektidele külge mõõdikud ning selgitab nende kasutamist ka kliendile, et otsused ei sõltuks enam kõhutundest, vaid tugineksid numbritele. Henri naudib, kui tema töö toob klientidele uusi ostjaid ja tellijaid. Tema lemmikfraas, mis teile ka lõpuks raha toob on „tulu-kulu suhe“.

Karl KipperKarl Kipper
Karl on „koodipoiss“, mis tähendab, et ta teab kuidas ilusast disainist valmib töötav veeb. WordPress on kui tema parim sõber, kes on usaldusväärne ja pakub samas piisavalt väljakutseid. Kõik koodiga seotud mured leiavad tema käes lahenduse.

Videoturunduse workshop

TALLINN, ESTONIA:: FOTO:Marko Mumm/meediafoto.eeReigo Kimmel on rohkem kui 10-aastase kogemusega ristmeedia turundaja ja koolitaja, kelle põhitegevus on online videoturundus ehk internetti mõeldud audiovisuaalse sisu tootmine ja levitamine. Reigo on koolitanud era- ja avaliku sektori kommunikatsiooni- ja turundusspetsialiste ning ülikoolide turundusvaldkonna tudengeid.

 

Osalustasu

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner.

* Ettevõtluskoolituse põhipakett: kiiremate soodushind koolitussarjale (kuni 4. jaan.) on 696+ km (835,20). Tavahind 896+ km (1075,20).
* Internetiturunduse workshop 650€+km (780)/775€+km (930)
* Videoturunduse workshop 250€+km (300)/295€ +km (354)

 


registreerun ettevõtluskoolitusele äriplaan projektiekspert stardiedu