Ettevõtluskoolitus Stardiedu (58 ak tundi) oktoober-detsember 2018 Tallinnas

Kas mul on äriplaani tarvis? Kui soovid taotleda ettevõtte alustamiseks toetust, siis kindlasti! Sõltumata, kust toetust taotleda Töötukassa, KredEx, pank vm, on üsna selge, et soovitakse näha, kas oled asjad läbi mõelnud. Saame hästi aru ka teisest “koolkonnast”, kes ülevad, et pane asi püsti ja hakka müüma. Ka müümisest ja kõigest muust olulisest räägime.

Koolitus sobib Sulle, kui plaanid alustada ettevõtlusega, oled firma äsja loonud või tahad paremat arusaamist ettevõtte majandamisest.

Ettevõtluskoolituse STARDIEDU teravik on suunatud äriplaani kavandamisele, koostamisele ja rahastuse taotlemisele esitamiseks. Lisaks saad põhiteadmised ettevõtlusest (turundus, finantsplaneerimine, raamatupidamine, maksundus, tööõigus, töötervishoid jms) sellises mahus, millega alustaval ettevõttel on võimalik toimivaid tööprotsesse alustada. Stardiedu KAVA

LISAMOODUL Ideest Kasumini (soovitatav Stardiedu põhikoolituse lisamoodul):

Ideest Kasumini pikkus on 3 koolituspäeva (24 ak tundi)
Me soovime, et Stardiedu koolitus oleks Sulle hüppelauaks Sinu esimese 1000€ teenimisel, mitte vaid äriplaani koostamisel.

Ideest Kasumini Intensiivkursuse läbimise tulemusel on Sul:
1. testitud ja kasumlik ettevõtlusidee;
2. unikaalne pakkumine, mis tõmbab kliente ligi;
3. toimiv ja hinnatud preemiumklassi teenus.

Ideest Kasumini kursuse KAVA

Veelgi põhjalikumat infot loe intenviiskursuse kohta SIIT

Koolituse kestus
Stardiedu põhipakett: 8 koolituspäeva (58 ak tundi). Koolituse kuupäevad: 23.10., 24.10., 01.11., 02.11., 20.11., 21.11., 22.11. ja 04.12.2018

Lisamoodul Ideest Kasumini: 3 koolituspäeva (24 ak tundi)
Koolituse kuupäevad: 05.11., 08.11 ja 28.11.2018

Kõik koolituspäevad toimuvad ajavahemikul 9.30-16.45 (välja arvatud fookusgrupp, mille kellaajad lepitakse kursuse käigus kokku).

Asukoht
Endla 4, 5. korrus, Tallinn

Selle koolituse plussid analoogsete ees:

1) NB! Uuendusena anname äriplaani konkurentsianalüüsi tegemiseks Sulle konkurentide majandusaasta aruanded ja finantsnäitajad.
2) Anname koolitusel ka individuaalset nõu, välkkonsultatsioone või Sinu soovi korral kommenteerime Sinu projektide ideid.
3) Jagame oma kogemusi ning toome näiteid rahastatud projektidest
4) Räägime mitte ainult edust, vaid ka suurtest ebaõnnestumistest, millest saad õppida.
5) Meie spetsialistid analüüsivad äriplaane koolituse jooksul ja kuni 3 nädalat pärast koolituse lõppu täiesti TASUTA!
6) Materjal: Ettevõtluskoolitusele lisaks on mõistlik fondide hingeelu tundmaõppimiseks hankida põhjalik projektikirjutamise materjal. Meie anname selle Sulle TASUTA (väärtus 24.17 eurot + km (29.00): Kuidas kirjutada edukaid projekte fondidele?

Kui koostad ettevõtluskoolituse raames äriplaani, sobib see esitamiseks:

* toetuste (nt Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Töötukassa)
* ja laenude (Kredex, pangad) taotlemisel
* planeerimistööriistaks ettevõttele endale.

Kui Sa veel ei tea, milline on Sinu headest ideedest parim, siis kursuse jooksul analüüsid neid põhjalikult ning omad ülevaadet, millised on parimad lahendused lisafinantseerimise poolest.

KOOLITAJATEST LÄHEMALT

Ettevõtluskoolitus Stardiedu põhipakett

Anu LompKoolitaja Anu Lomp´i igapäevane töö on juhtimisteenuste osutamine ning äriplaanide ja projektide kirjutamine. Ta toonud hulgaliselt rahastusi EAS-i starditoetuse ja Töötukassa ettevõtluse alustamise toetuse taotlejatele väga erinevates valdkondades, lisaks on rahastatud erinevatest allikatest mitmeid tema poolt kirjutatud projekte. Anu Lomp on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis halduskorralduse erialal ning magistrikraadi haldusjuhtimise erialal, lisaks täiendanud end Tallinna Ülikoolis täiskasvanute koolituse valdkonnas. Tal on pikaajaline teenindusettevõtete ja nende üksuste juhtimise kogemus, k.a. kogemus rahvusvahelist transporditeenust pakkunud ettevõttest.

Rait_TalvikRait Talvik on 17 aastase konsultandi- ja koolitajakogemusega ettevõtja. Oma karjääri jooksul on Rait toetanud nii väikeste kui suuremate ettevõtete arengut, samuti nõustanud töötuid ning tegelenud palju kodanikeühendustega. Raidi kompetentsid hõlmavad nii suhtlemispsühholoogiat kui käitumuslikke oskusi; juhtimis-, kaasamis- ja motiveerimisoskusi; ettevõtluse erinevaid aspekte (sh tootearendus, finantsplaneerimine, turundus); strateegilise mõtlemise ja -planeerimise oskusi; loovustehnikaid ja innovatsiooni; samuti projektipõhise töömudeli rakendamist erinevates eluvaldkondades.

Lisamoodul: Ideest Kasumini

JürksJürgen Mets on ettevõtlustreener, kes aitab ettevõtjatel oma ärisid kasvatada. 2017 aastal töötas ta 22 ettevõttega ning aitas neil keskmiselt kasvada 39,7%. Jürgenil on mitmekülgne äri ehitamise kogemus enda elust. Enne kui ta hakkas aitama teisi, tegutses ta müügiautomaatide, internetimüügi ning tarkvara arenduse ärides. Kokku on ta loonud 8 äri. Talle on ühtviisi tuttavad nii suurte tehingute saamine kui äritegevuse lõpetamine. Aastatega on ta õppinud, kuidas luua edukaid ettevõtteid, millel on alati kliente ning mille teenuste eest inimesed hea meelega maksavad.

Osalustasu

* Ettevõtluskoolitus Stardiedu põhipaketi hind on 997 eurot.
* Lisamooudli Ideest Kasumini hind on 539 eurot.
Hindadele lisandub käibemaks (20%).

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Lisainfo saamiseks kirjuta või helista.

Ülle Käär
ylle.kaar@projektid.ee
Tel 5074717

registreerun ettevõtluskoolitusele äriplaan projektiekspert stardiedu