Ettevõtluskoolitus Stardiedu (lisaks Ideest Kasumini) märts 2019 Tallinnas

Kas mul on äriplaani tarvis? Kui soovid taotleda ettevõtte alustamiseks toetust, siis kindlasti! Sõltumata, kust toetust taotleda Töötukassa, KredEx, pank vm, on üsna selge, et soovitakse näha, kas oled asjad läbi mõelnud. Saame hästi aru ka teisest “koolkonnast”, kes ülevad, et pane asi püsti ja hakka müüma. Ka müümisest ja kõigest muust olulisest räägime.

Koolitus sobib Sulle, kui plaanid alustada ettevõtlusega, oled firma äsja loonud või tahad paremat arusaamist ettevõtte majandamisest.

Ettevõtluskoolituse STARDIEDU teravik on suunatud äriplaani kavandamisele, koostamisele ja rahastuse taotlemisele esitamiseks. Lisaks saad põhiteadmised ettevõtlusest (turundus, finantsplaneerimine, raamatupidamine, maksundus, tööõigus, töötervishoid jms) sellises mahus, millega alustaval ettevõttel on võimalik toimivaid tööprotsesse alustada. Stardiedu KAVA

LISAMOODUL Ideest Kasumini (soovitatav Stardiedu põhikoolituse lisamoodul):

Ideest Kasumini pikkus on 3 koolituspäeva (24 ak tundi)
Me soovime, et Stardiedu koolitus oleks Sulle hüppelauaks Sinu esimese 1000€ teenimisel, mitte vaid äriplaani koostamisel.

Ideest Kasumini Intensiivkursuse läbimise tulemusel on Sul:
1. testitud ja kasumlik ettevõtlusidee;
2. unikaalne pakkumine, mis tõmbab kliente ligi;
3. toimiv ja hinnatud preemiumklassi teenus.

Kokku 11 koolituspäeva (82 akadeemilist tundi).

Ideest Kasumini kursuse KAVA

Veelgi põhjalikumat infot loe intenviiskursuse kohta SIIT

Koolituse kestus
Kokku 8 koolituspäeva (58 akadeemilist tundi). Koolituse kuupäevad: 04., 07., 12., 13., 18., 21., 25. ja 29.03.2019

Lisamoodul Ideest Kasumini: 3 koolituspäeva (24 ak tundi)
Koolituse kuupäevad: 14., 15. ja 28.03.2019

Kõik koolituspäevad toimuvad ajavahemikul 9.30-16.45 (välja arvatud fookusgrupp 25.03, mille kellaajad lepitakse kursuse käigus kokku).

Asukoht
Endla 4, 5. korrus, Tallinn

Koolitus lõppeb äriplaani esitlemisega. Kui õppija on koolitusel osalenud ja äriplaani esitlenud, väljastatakse tunnistus.

Äriplaani mitte-esitlenutele ja vähemalt kui 50% kontakttundides osalenutele väljastatakse tõend.

Selle koolituse plussid analoogsete ees:

1) NB! Uuendusena anname äriplaani konkurentsianalüüsi tegemiseks Sulle konkurentide majandusaasta aruanded ja finantsnäitajad.
2) Anname koolitusel ka individuaalset nõu, välkkonsultatsioone või Sinu soovi korral kommenteerime Sinu projektide ideid.
3) Jagame oma kogemusi ning toome näiteid rahastatud projektidest
4) Räägime mitte ainult edust, vaid ka suurtest ebaõnnestumistest, millest saad õppida.
5) Meie spetsialistid analüüsivad äriplaane koolituse jooksul ja kuni 3 nädalat pärast koolituse lõppu täiesti TASUTA!
6) Materjal: ettevõtluskoolitusele lisaks on mõistlik fondide hingeelu tundmaõppimiseks hankida põhjalik projektikirjutamise materjal. Meie anname selle Sulle TASUTA (väärtus 24.17 eurot + km (29.00): Kuidas kirjutada edukaid projekte fondidele?

Kui koostad ettevõtluskoolituse raames äriplaani, sobib see esitamiseks:

* toetuste (nt Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Töötukassa);
* ja laenude (Kredex, pangad) taotlemisel;
* planeerimistööriistaks ettevõttele endale.

Kui Sa veel ei tea, milline on Sinu headest ideedest parim, siis kursuse jooksul analüüsid neid põhjalikult ning omad ülevaadet, millised on parimad lahendused lisafinantseerimise poolest.

KOOLITAJATEST LÄHEMALT

Ettevõtluskoolitus Stardiedu põhipakett

Meeli_Vaikjarv_ettevotluskoolitus-ettevõtlustoetusMeeli Vaikjärvel on üle seitsme aasta töökogemust EAS-is alustavate ettevõtete nõustamisel ja äriplaanide hindamisel. Viimased neli aastat tegelenud täiskasvanute koolitamisega (kutsekvalifikatsiooni tase 5). Meeli on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis programmeerijana, magistrikraadid Tallinna Ülikoolis organisatsioonikäitumise erialal ning Tartu Ülikoolis religiooniuuringute erialal. Enne konsultandi- ja      koolitajatööd töötanud mitmete ettevõtete pearaamatupidajana.

Rait_Talvik_ettevotluskoolitusRait Talvik on 17 aastase konsultandi- ja koolitajakogemusega ettevõtja. Oma karjääri jooksul on Rait toetanud nii väikeste kui suuremate ettevõtete arengut, samuti nõustanud töötuid ning tegelenud palju kodanikeühendustega. Raidi kompetentsid hõlmavad nii suhtlemispsühholoogiat kui käitumuslikke oskusi; juhtimis-, kaasamis- ja motiveerimisoskusi; ettevõtluse erinevaid aspekte (sh tootearendus, finantsplaneerimine, turundus); strateegilise mõtlemise ja -planeerimise oskusi; loovustehnikaid ja innovatsiooni; samuti projektipõhise töömudeli rakendamist erinevates eluvaldkondades.

Lisamoodul Ideest Kasumini:

JürksJürgen Mets on ettevõtlustreener, kes aitab ettevõtjatel oma ärisid kasvatada. 2016 aastal töötas ta 22 ettevõttega ning aitas neil keskmiselt kasvada 39,7%. Jürgenil on mitmekülgne äri ehitamise kogemus enda elust. Enne kui ta hakkas aitama teisi, tegutses ta müügiautomaatide, internetimüügi ning tarkvara arenduse ärides. Kokku on ta loonud 8 äri. Talle on ühtviisi tuttavad nii suurte tehingute saamine kui äritegevuse lõpetamine. Aastatega on ta õppinud, kuidas luua edukaid ettevõtteid, millel on alati kliente ning mille teenuste eest inimesed hea meelega maksavad. Kõige enam paelub teda näha inimesi elamas oma võimete piiril. Tema kirg on aidata inimestel ennast ettevõtluse kaudu väljendada. Kui Sa soovid leida kasumlikku ettevõtlusideed, teenida sellega oma esimesed 1000€ ning teha tööd, mis pakub Sulle võimalust ennast tõeliselt realiseerida, siis Jürgen saab Sind selles aidata.

Osalustasu

* Hind kokku 1536 eurot (hinnale lisandub käibemaks 20%).
* Ettevõtluskoolitus Stardiedu põhipaketi hind on 997 eurot.
* Lisamooduli Ideest Kasumin
i hind on 539 eurot.
Hindadele lisandub käibemaks (20%).

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Lisainfo saamiseks kirjuta või helista meie projektijuhile.

Ülle Käär
ylle.kaar@projektid.ee
Tel 5074717

registreerun