Eripakkumine auditoorse kursuse tellijatele

Eripakkumine!

Pakume kiirematele auditoorsele koolitusele registreerujatele veebikursust soodushinnaga!

Hooaja viimased auditoorsed projektikoolitused toimuvad maikuus (Tallinnas 20.-21. mail ja Tartus 28.-29. mail).

Eripakkumine kehtib mõlemat pidi − kui osalete ükskõik kummal auditoorsel koolitusel, pakume veebikursust tavahinnast 800 krooni soodsamalt ning vastupidi − kui tellite veebikoolituse, pakume auditoorset koolitust tavahinnast 800 krooni soodsamalt.

Kui auditoorse koolituse tavahind on 1600 krooni + km ja veebikursuse oma 1775 krooni + km, siis kokku teeb see 3375 krooni + km. Aga eripakkumisena saavad kiiremad tellijad kaks koolitust 2575 krooniga!

Eripakkumise kasutamiseks soovitav tegevuste järjekord.
1. Registreerige auditoorsele koolitusele lingi kaudu
http://www.projektid.ee/reg. Sooduspakkumine kehtib, kuni auditoorsetele koolitustele kohti jätkub! Kindlasti märkige ankeedis, et soovite osaleda ka veebikursusel.
2. Registreerige veebikoolitusele lingi kaudu
http://koolitus.projektid.ee/login/signup.php. Kui saite kinnituse, et olete auditoorsele koolitusele registreeritud, jätke veebikoolituse tellimus tasumata ning oodake meilt arvet soodushinna kohta.

Miks kasutada eripakkumist? Auditoorne ja veebikursus on loodud üksteist täiendama. Kui veebikursusel keskendutakse rohkem projekti kirjutamise spetsiifikale, siis auditoorsel koolitusel õpitakse projektitöö korraldamist, ideede genereerimist ning meeskonnatöö aspekte. Auditoorse koolituse rühmatööd annavad hea pinnase võimaluse ideede genereerimiseks ning ühise sünergia tekkeks. Auditoorsed kursused toimuvad 20.-21. mai Tallinnas ja 28.-29. mai Tartus.

Kui Teil tekib eripakkumise kohta küsimusi, võtke palun julgesti  ühendust telefoni 501 0425 või meili koolitus@projektid.ee teel.