Intensiivkoolitus EAS Starditoetus, KredExi stardilaen jm toetusvõimalused alustavale ettevõtjale

Koolitus toimub Rävala 8, Tallinn

Oled alustav või just alustanud ettevõtja? Soovid äritegevuse alustamiseks lisaraha? Tahad täpsemalt teada, mis on EAS Starditoetus ja kuidas Kredexi abil pangast stardilaenu võtta?
Sellest ja paljust muust vajalikust räägimegi.

Aeg: 6. mai 2015

Sihtgrupp: Koolitus sobib Sulle, kui soovid teada, kuidas leida rahastust alustavale või kuni 3 a. tegutsenud ettevõttele.

Tutvustus: Koolituse peaeesmärk on tutvustada EASi Starditoetust, lisaks Kredexi stardilaenu ning muid toetusprogramme, millest raha taotleda ning jagada olulisi nüansse ja kasulikke nippe, mis projekti läbimineku tõenäosust suurendavad. Koolitusel räägitakse ka äriplaani testimisest, arendamisest, vigadest ning positiivsetest näidetest.

Starditoetust tutvustab toetuste spetsialist Kristiina Niilits (EAS)
Loomemajanduse arendamise meedet tutvustab Ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse koordinaator Katrin Pööra (EAS)
Kredexi stardilaenust tuleb rääkima lektor KredExist.
Äriplaanist räägivad Projektiekspert OÜ pikaaegsed lektorid Meeli Vaikjärv ja Rait Talvik.

Kava:

10.30-10.40 Sissejuhatus – Markus Kõiv (Projektiekspert OÜ)
10.40-12.00 EASi toetused (Starditoetus, Loomemajanduse arendamise meede jm) – Kristiina Niilits (EAS), Katrin Pööra (EAS)
12.00-12.15 kohvipaus
12.15.-12.45 Kredexi stardilaen jm teenused alustavale ettevõtjale (KredEx)
12.45-13.15 Äriplaan – kuidas äriideed arendada – Rait Talvik (Projektiekspert OÜ)
13.15-14.00 lõuna (omal käel)
14.00-14.30 Äriplaan – kuidas äriideed testida (COAP ekspressmetoodika) – Rait Talvik (Projektiekspert OÜ)
14.30-15.30 Äriplaani põhilised vead ja kuidas neid vältida, millest sõltub positiivne rahastusotsus – Meeli Vaikjärv (Projektiekspert OÜ)
VALIKULINE
15.30-16.30 – FOOKUSGRUPP: Testi oma projektiideed väiksemas grupis ja saa vajalikku tagasisidet, individuaalset nõu ja välkkonsultatsiooni oma projektile.
NB! Kohtade arv fookusgrupile on piiratud!

NB! Kava võib täieneda.

Lektorid:

Meeli_Vaikjarv_ettevotluskoolitus-ettevõtlustoetusMeeli Vaikjärvel on üle seitsme aasta töökogemust EAS-is alustavate ettevõtete nõustamisel ja äriplaanide hindamisel, akrediteeritud konsultant (IV tase). Meeli on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis programmeerijana ning magistrikraadi Tallinna Ülikoolis organisatsioonikäitumise erialal. Praegu seotud antropoloogia õpingutega Tartu Ülikoolis. Enne konsultanditööd töötanud mitmete ettevõtete pearaamatupidajana.

Rait_Talvik_ettevotluskoolitusRait Talvik on 15 aastase konsultandi- ja koolitajakogemusega ettevõtja. Oma karjääri jooksul on Rait toetanud nii väikeste kui suuremate ettevõtete arengut, samuti nõustanud töötuid ning tegelenud palju kodanikeühendustega. Raidi kompetentsid hõlmavad nii suhtlemispsühholoogiat kui käitumuslikke oskusi; juhtimis-, kaasamis- ja motiveerimisoskusi; ettevõtluse erinevaid aspekte (sh tootearendus, finantsplaneerimine, turundus); strateegilise mõtlemise ja -planeerimise oskusi; loovustehnikaid ja innovatsiooni; samuti projektipõhise töömudeli rakendamist erinevates eluvaldkondades.

Kristiina Niilits on EASi toetuste spetsialist

Katrin Pööra on EASi innovatsioonivaldkonna koordinaator

Osalustasu:
Põhipakett (tasu sisaldab koolitust, jaotusmaterjali paberkandjal ja kohvipausi):
– Kiiremate soodushind 65 eurot + km (78,00)
– Tavahind 79 eurot + km (94,80)
Fookusgrupp:
– Soodushind: 29 eurot+km (34,80)
– Tavahind 43 eurot+km (51,60)
Soodushind kehtib kuni 22.04.2015, tavahind alates 23.04.2015

Tulge koos! Ühest asutusest tulijatele kehtib alates teisest osalejast 20% soodustus, mis lisandub ka kiiremate soodushinnale.

registreerun_ettevõtluskoolitusele_äriplaan_projektiekspert 001

 

 

 

 

 

<