EAS tunnistas Järvamaa Arenduskeskuse 2010. aasta parimaks keskuseks Eestis

2. detsembril Taagepera lossis toimunud maakondlike arenduskeskuste talveseminaril tunnustas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) Järvamaa arenduskeskust kolme tiitliga: 2010. aasta parim maakondlike arenduskeskuste võrgustiku keskus (MAK), parim omavalitsuste nõustaja ja parim mittetulundusühenduste nõustaja.

„Järvamaa Arenduskeskust iseloomustab väga tugev seotus maakonna omavalitsuste süsteemis, võib vist lausa öelda, et ta on maakonda ühendavaks, strateegiliseks lüliks juba aastaid. Rahulolu klientide seas on olnud kõrge ja sellel aastal konkurentsitult esimene,“ iseloomustas maakondlike arenduskeskuste võrgustiku koordinaator Kaido Sipelgas parimat omavalitsuste nõustajat 2010. aastal.

2010. aasta parima mittetulundusühenduste nõustaja tiitlisaajat iseloomustati kui kõige kõrgema klienditagasisidega MTÜ-valdkonnas (maine 9,3, kompetents 9,6), läheneb järjekindlalt ja proaktiivselt MTÜde vajadustele, initsieerib kohalike ühenduste koostööd, tagasiside tema poolt korraldatud koolitustele on väga kõrge ning koostöö partneritega tulemuslik ning mis kõige tähtsam – on andnud suure panuse ka võrgustiku tegevuste arendamisse.

Loe edasi jarva.ee