Taotle EAS kasvutoetust septembris starditoetuse hinnaga

HOOAJA ALGUSE PAKKUMINE! – septembris EASi kasvutoetuse taotluspakett starditoetuse hinnaga.

Suvi on kindlasti palju energiat andnud ning suvetuuled palju uusi ideid toonud. Sügisel on just paras aeg suvel mõlgutatud mõtted tegudeks teha. Miks mitte mõelda jõulisemalt eksportturgudele mineku peale?

Sobib Sinule, kui:

  • Sinu ettevõtte registreerimisest on möödunud vähem kui 3 aastat;
  • ettevõtte omanikel pole viimase 12 kuu jooksul olnud samas tegevusvaldkonnas teist ettevõtet; juhatuse liige ei ole viimase 12 kuu jooksul omanud osalust samas valdkonnas tegutsevas teises ettevõttes ning ei oma hetkel samaaegselt osalust ega kuulu juhatuse koosseisu samas valdkonnas tegutsevas teises ettevõttes;
  • Sinu ettevõttes ei ületa teise juriidilise isiku osalus 25%;
  • Sa plaanid lähiaastatel hakata oma tooteid või teenuseid eksportima või teed seda juba praegu

.. siis soovitame Sul ettevõtte arengu kiirendamiseks kaaluda EASi kasvutoetuse taotlemist. Toetus võimaldab soetada seadmeid jm materiaalset ja immateriaalset põhivara, viia läbi turundustegevusi (nt kodulehe loomine) ja katta palgakulusid.

Maksimaalne toetussumma on 32 000 eurot, omafinantseering 50%.

Projektiekspert OÜ teenustasu projekti dokumentatsiooni koostamise eest koosneb reeglina kahest osast: põhitasust ja tulemustasust.

Kampaaniapakkumine: põhitasu 750 eurot (+km) + tulemustasu 5% toetussummast (+km). Hinnavõit 210 eurot!

Meie projektikirjutajad on varasemalt koostanud edukaid stardi- ja kasvutoetuse projekte näiteks ettevõtetele D&K Salong, Nordic Metal Works, VSV Investment,Tootsi Kivi, Riser Ehitus, Naissaare Turismi- ja Puhkekeskus, Nõmme Puhkebaas, Hansatech, Ojenz, Raptel, RM Capital, Birkendia, Mänguplaneet, Lahevik, Kütte Service, Rapik, ACG Auto ja Gruuvi Foods.

Kas vastad toetustingimustele? Tule konsultatsioonile! Võta meiega ühendust juba täna, et leppida kokku tasuta konsultatsiooni aeg. Pakkumine kehtib septembris sõlmitud lepingutele.

[grwebform wid=”522694″ css=”on”]