Avatud Eesti Fondis on avatud Vabaühenduste Fondi taotlusvoor MTÜ-dele

Avatud Eesti Fond kuulutas välja taotlusvooru avalikes huvides tegutsevate vabaühenduste projektidele, et toetada algatusi:

  • demokraatlike väärtuste, sh inimõiguste edendamiseks
  • vabaühenduste eestkostesuutlikkuse parandamiseks ja „valvekoerana“ toimimise tõhustamiseks.

Eraldi tähelepanu all on vähemusrahvuste vabaühenduste kaasatust ja võimekust tõstvad projektid.

Konkursile oodatakse:

  • suurprojekte (taotletav summa 25 000 – 40 000 eurot)
  • võrgustikuprojekte (taotletav summa 75 000 – 100 000 eurot)

Nõutav kaasfinantseering on 10%. Tähtaeg projektitaotluste esitamiseks on 25. november 2012. Täpsem info on leitav aadressil http://www.oef.org.ee/programmid/norra/projektikonkursid.html .

Projektiekspert OÜ meeskond on AEFi koostanud mitmeid edukaid projekte. Kui soovid kuulda meie kogemustest, tule intensiivkoolitusele, kus tutvustame seda ja veel ligi 40 fondide projektikonkurssi.
Registreeri kohe! – 25. okt. Tallinnas “Tähtsamad fondid ja omatulu teenimine vabaühendustes”

NB! Anname koolitusel ka individuaalset nõu, välkkonsultatsioone või Sinu soovi korral kommenteerime Sinu projektide ideesid. Jagame oma kogemusi ning toome näiteid rahastatud projektidest.

Teine võimalus on õppida ise koolitusmaterjali “Kuidas kirjutada edukaid projekte fondidele?” põhjal, mille pani kokku juhataja ja koolitaja Markus Alfred Kõiv oma meeskonna kogemuste põhjal. Seal on näiteid ja soovitusi ka AEFi taotlusvormi täitmiseks. Lae alla kogu materjal pdf-kujul. NB! Koolitusmaterjaliga kaasneb Sulle boonus – personaalne konsultatsioon 2 h ulatuses Sinu projektile.

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner ja omab HTM koolitusluba.